Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házas élet terhesség alatt?...

Juagi kérdése:

Házas élet terhesség alatt? Nem árthat a babának, úgy értem a párom véletlenül nem nyomhatja meg úgy a méhemet, hogy megsértse?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem eshet baja a babának:) Míg az orvos nem tilt el, addig lehet:) És persze míg kényelmes.

Én sajnos a 22. héttől el vagyok tiltva:(


Kétlányos 34hkm.

2013. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
13 hetes terhes vagyok.
2013. márc. 29. 11:33
 3/12 A kérdező kommentje:
A doki amúgy nem tiltott el,viszont mondta,hogy nem szokott kézzel vizsgálni,csak a vége felé,mert akaratlanul is megsérthet. Ezért nem értem! :(
2013. márc. 29. 11:34
 4/12 anonim ***** válasza:

:))) Istenem....


Egy ismerősömék pont emiatt a félelem miatt nem szexeltek az EGÉSZ terhesség alatt, persze szenvedtek mindketten a megvonástól.

Semmi nem indokolta a szexmegvonást, csak a butaságuk, na az ilyet nem sajnálom.

2013. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég ostoba dokid van- ilyet sem hallottam még.


Ha nem mondja, hogy ne csináljátok, akkor lehet. Mi 40+3 még szexeltünk a nagynál Kicsi 38 született előző nap még együtt voltunk.+

2013. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet szexelni. Persze nem kell, hogy a párod a hasadra feküdjön, de erre biztos figyelni is fog. A babának nem árt, ha néha összebújtok :-)
2013. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhességem alatt az elejétől a végéig rendszeres házaséletet éltünk, egészséges babáim születtek, időre!
2013. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Á, semmi baja nem lesz a babának, úgy csináljátok, ahogy neked kényelmes. Mi is végig éltük házas életet, egészséges kislányunk született, a férjem nagyon figyelt a pocimra és mindig mondta, hogy szóljak ha esetleg nem esik jól valamilyen mozdulat.
2013. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a dokim, hogy nem sűrűn fog megvizsgálni, mert megsérthet. De nem a babát, hanem a hüvelyben akár egy kis hajszáleret, ami ha vérezni kezd akkor sincs semmi gond, csak én tojom össze magam az ijedtségtől.
2013. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nem pont a kérdésre válasz, de nekem most 15 hónapos a kisfiam és 16 hetes terhes vagyok. Hát mit ne mondjak, osztja a kölök rendesen már most a húgit. A dokim szerintem az egyik nagy tévhit terhesség alatt az, hogy nagyobb gyereket nem lehet emelgetni, gond ha megütődik, nyomódik a has stb. Szóval ha egy 10 kilós gyerek teljes erejével belehuppan az ölembe és az nem gond, akkor az sem okozhat problémát ha apuci picit rád nehezedik. Szóval ne aggódj :)
2013. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!