Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek nagyon...

Van itt olyan akinek nagyon lassan emelkedett a HCG szintje és az ultrahangon sem láttak semmit mégis szerencsés kimenetelű terhesség volt?

Figyelt kérdés
Nem méhenkívüli, nem életképtelen. Vagy ilyen pozitív történet nem is létezik?
2013. márc. 29. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
az én történetem annyi hogy a nemvárt napján pozitivat teszteltem,majd az elkövetkező hétben 2másik tesztem is pozitiv lett,mikor elmentem a nőgyógyászomhoz megnézett Uh-n és azt mondta itt bizony nincs terhesség,had ne mondjam mit éreztem,bizonygattam hogy de biztosan az vagyok mivel nem jött meg és 3tesztem is van ami poziti,ezután azzal "biztatott" hogy akkor lehet méhen kivüli majd elküldött és mondta ha nem lesz vérzés két hét mulva menjek vissza,zokogtam...borzaszto két hét volt,mikor visszamentem 2HÉT MULVA is csak üres petezsákot látott,nem sok remény volt hogy ebből baba lesz,most 3hét mulva hivott vissza,ekkor ott volt a babám,gyönyörüen lüktetett a szive,alig tudtam visszafogni a sirást de ahogy kiléptem a páromhoz,a nyakába borultam és csakk zokogtam,ő meg nem tudta mi van de vigyorogtam közben,kellett egy kis idő mig szohoz jutottam!már a 8.honapban vagyok azota és alig várom hogy megszülessen a fiam.Nállad mi a helyzet kérdező??
2013. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!