Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes kismamik! Hogy vagytok?

14hetes kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Kinek milyenek lettek a 12.heti eredmények?? Hol laktok? Hogy érzitek magatokat, mikor mentek legközelebb vizsgálatra ? :)


14+3hkm



2013. márc. 29. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok most Pest megyei. Jók lettek az eredmények, bár valamivel nagyobb, mint az első gyereknél.De ez ilyenkor még nem számít.Rosszullétek múlandóban.Jövő héten megyek Afp-re, aztán a 18. heti genetikaira.4D-re 21 hetesen megyünk, akkor voltunk az elsővel is.
2013. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia pont ennyi vagyok en is! A masodikat varjuk. Eddig sokat voltam rosszul egesz nap, volt hanyas sokszor is. Ezek a tunetek az elso terhessegenl nem voltak.. Viszont ugy veszem eszre a rosszulletek egyre kevesebbek es nem hanytam mar napok ota...A hasam most nagyobb mint az elsonel pedig ugyanannyi kiloval kezdtem es kb 3-4 kilot hiztam most is. Dublinban elunk. 13 hetesen volt az elso korhazi vizsgalat es 21 hetesen van az elso ultarang. Majd csak 26 hetesen kell megint a korhazba menni. A korzeti dokihoz meg elotte 2 hettel. Nem viszik tulzasba a terhesgondozast itt, es csak 1 ultrahang van osszvissz ahol alaposabban megnezik a magzatot, utana csak mini UH-k vannak a szivj=hangot es meretet nezni.. De nem banom, legalabb nem kell annyit menni es varoterembe varni a dokinal, korhazban.. Amugy pedig nincsen abortusz tehat hiaba beteg a babad stb nem veszik el, meg kell szulnod hacsak nem az eletetded fenyegeti a kihordasa.. Ezt sem banom mert amugy sem vetetnem el akarmi baja van. Ugyanugy szeretnem mint az egeszseges lanyom!
2013. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Sziasztok!


16 hetes vagyok , pontosan holnap töltöm:-) Holnap megyek 16hetes uh-ra, amit várok már nagyon, olyan jó látni a picit, már imádom... amúgy első baba . Pénteken megyek vérvételre az az AFP meg toxoplazma, meg stb... amit kihagynék gyűlölöm a tűt, de ez van:-)) Én jól vagyok az elején volt egy kis puffadás meg hányinger de csak 5 napig tartott. Csongrád megyében élek.Eddig jók az eredményeim remélem így is marad:_)))

2013. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!