Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg magzat akimár nagy...

Beteg magzat akimár nagy tényleg élve hagyják megszületni?

Figyelt kérdés
Na szóval most olvastam az egyik válaszban, hogy a csajnak 25 hétre kellett megszülni a babát és élve született de nem látták el, így meghalt szegény. Miért nem altatják el még a méhben?
2013. márc. 29. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
33%
Adnak neki valamit még méhen belül, de néha nem halnak meg tőle.
2013. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
7%
Mivan? Te ember vagy?
2013. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
50%
belinkelnéd,elolvasnám én is mert ezt nem értem,mi az,hogy nem látták el??
2013. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
15%
adnak nekik valamit,megölik,ne vicceljetek már,ez tényleg komoly?????
2013. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Miért ne lennék ember, már ne haragudj?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Azthiszem a 21 válasz.

2013. márc. 29. 19:39
 6/62 anonim ***** válasza:
23%

A 25. hétre született magzatot hiába látják el, biztosan meghal, mert egyszerűen életképtelen, nem tudnak vele semmit sem csinálni! Igazából nem is újszülöttnek, hanem abortumnak számít.


Amit belinkeltél, abban az 5. válasz durva. Azt tudom, hogy abortusznál darabokban szedik ki a gyereket, de a többiről még nem hallottam. Elaltatni nem nagyon tudják a méhben, ennél csak durvább módszerek vannak/lennének, de szerencsére nem értek hozzá.

2013. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
25%
Miért kell ilyen kérdéseket feltenni. Néha jobb a tudatlanság.
2013. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Több babát ismerek, aki 24 hétre született és egészségesek.
2013. márc. 29. 19:49
 9/62 A kérdező kommentje:
7-es, azért mert érdekel. Egyébként anyuka vagyok, mielőtt valaki rosszat gondolna rólam. Lassan már 3 gyerekem lesz:) Ja és soha nem volt abortuszom és nem is lesz.
2013. márc. 29. 19:51
 10/62 anonim ***** válasza:
11%
nem is ez a leges legszörnyűbb,komolyan alig látok mert rosszul lettem mikor elolvastam a linked és az azt hiszem 5-ös válaszoló az EÜ-ben dolgozó leírta hogyan ölik meg a babákat,milyen ember az aki eltudja végezni ezt,bármelyik szakaszát az eljárásoknak....komolyan mondom inkább ne olvastam volna el,és hál Istennek most nem vagyok kismama...nekem volt abortuszom sajnos muszáj volt,de inkább az elején mint mikor már gyilkolják szó szerint Istenem ezt nem lehet elhinni....
2013. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!