Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek a második elmaradt...

Tünetek a második elmaradt mensinél? Nektek volt hasonló? Normális az ilyesmi?

Figyelt kérdés
Most jött el a második kimaradt mensim ideje. Kijöttek a pattanásaim, mint mensi előtti nap szokott, görcsölök és láttam egy kis barna nyálkát egy alkalommal tegnap a wc papíron.
2013. márc. 30. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál?
2013. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen :)
2013. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze, teszteltem. :) Már az első nemvárt előtt. :) 9 hetes terhes vagyok. :)

Csak most jöttek ezek a görcsök, pattanások, a nyálka, szóval aggódom...

Szerdára van időpontom dokihoz, addigis érdekelnének tapasztalatok, hogy volt-e így más is és ha igen, normális ez?

Persze, ha lenne újra nyálka vagy vér, azonnal mennék az ügyeletre...

2013. márc. 30. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Van akinek a szervezete "emlékszik" a korábbi ciklusra az első néhány hónapban. Nem valószínű, hogy komoly problémát okozna, főleg hogy nincs erős vérzésed. De azért nem árt, ha az orvosod is tud róla.
2013. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat, holnap leszek 10 hetes. En az 5. hettol verezgetek, ami alt inkabb szines folyas. A 7. heten volt egy egyszeri piros verzesem, az vegulis nem illik a fenti logikaba. Viszont, 8 hetesen 3 naoif egybefuggoen vereztem, ennek mar teljesen mensi feelingje volt, elmult. Mostanaban jonne a peteeres es most meg tojasfeherjes nyakom van... Erdekes...
2013. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... 3 napig ...
2013. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah, es amellett, hogy szedem az utrot...
2013. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Pihenj sokat! Én is pihentem, nem csináltam semmi megterhelőt nehogy elmenjen a baba... nagyon megijedtem én is a barnázástól. Most 26 hetes vagyok nem volt semmi probléma.
2013. márc. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Már már csak a derékfájás maradt. Remélem, elmúlik ez is. A férjem a tegnapiak előtt sem hagyott semmit csinálni, mióta tudjuk, hogy jön a baba, szóval pihenek. :)
2013. márc. 31. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!