Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számban lévő nyál olyan...

Számban lévő nyál olyan borzasztó, hogy nem bírom lenyelni, köpdösnöm kell és hányingerem is van tőle.7 hetes kismami vagyok. Hasonló tapasztalatok? Milyen megoldást tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. Nagyon csúnyán hánytam kb. 2 hétig, szinte minden kijött. Most nincs egész napos hányás, hanem valami elviselhetetlen érzés a torkomban, számban. Hányingerem van a saját nyálamtól, ég az orrom és a fülem. gondolom ez gyomorsavtól lehet. Szénsavmentes víz nem segít, Rennie nem segít, háztartási keksz, korpovit nem segít, gyenge vagyok és sokszor az ájulásig rosszul vagyok tőle.
2013. márc. 28. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a citromlés víz is, de barátnőm a langyos tejre esküszik. A Rennie néha bevált néha nem... Mindenkinek más segít :D
2013. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszéltél az orvosoddal? Vagy ha nincs, a terhesgondozóval?

Elképzelhető hogy folyadékpótlásra lenne szükséged.

Szerintem minél előbb beszélj orvossal.

2013. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is, annyira rossz a számíze, hogy ha nem rágok valamit, hánynom kell. én még nem hánytam, de DURVÁN émelygek, főleg este, de egész nap...nekem a citromos rágó segít, vagy a mentolos...meg a cukorkák...fogmosás se használt, szájvíz se:( esetleg a citromos vizet tudom ajánlani, akkor jó, amikor iszom, de tartós megoldást nem találtam:( én folyamatosan hagyma íz félét érzek, nagyon gáz. étvágyam szinte nulla, pedig én aztán imádok enni...na nem panaszkodok tovább, kitartás neked, nemsokára túl leszünk ezen!!!!!
2013. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rengeteget iszom, napi 3 liter vizet. Vizeletem nem acetonos, rendben van.
2013. márc. 28. 12:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Hú a fogmosás! Én aki naponta 3-szor, 4-szer is mostam fogat, most öklendezem tőle. Meglátom a fogkefét és égnek áll a szőr a hátamon. Megpróbálom a salvus vizet, hátha segít.
2013. márc. 28. 12:11
 6/9 anonim ***** válasza:
én is öklendezek tőle..hármas voltam, azt hiszem:) a gyógyszerektől is (Elevit stb.), mármint hogy be kell venni. tök gáz:D
2013. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sokat szenvedtem a gyomorsavval. Nekem eddig ami leginkább bevált az a graviscon.

de itt a kérdésem ha gondolod olvasd el hátha találsz valami használhatót:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség elején folyamatosan fémes íz volt a számban és csak fokozódott ha ittam. Beváltak a mentolos cukorkák, bár nem tudom te mennyire bírod elviselni. Kb a 12. héten elmúlt hála égnek.
2013. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan rossz izu minden. Nincs kedvem enni semmit. Mert nemesikjol semmi. Meg utana csak rosszul leszek. Es meg a sajat nyalamat se szivesen nyelem le, mert nem jo az se
2013. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!