Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor léphetnek fel konplik...

Ilyenkor léphetnek fel konplikációk, vag lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Én 38 vagyok, a párom 40. 16 hetes terhes vagyok és lehet, hogy nem így van, de úgy hallottam, hogy ennyi idősen már nem nagyon érdemes gyereket vállalni. Csak hátha tórténni fog valami és még időben szeretnék tenni valamut.
2013. márc. 31. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már picit nagyobb az esély, hogy valami rendellenesség legyen a babával, de ezeket már a szűrővizsgálatokon nagyon jól kiszűrik. Ne azon streszelj, hogy mennyi minden rossz történhet ha nem élvezd, hogy terhes vagy! Minden a legnagyobb rendben lesz veled és a babával is.
2013. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Még annyi, hogy ha az orvosod engedi akkor érdemes lenne kismamatornára járni, mert az sok esetben megkönnyíti a szülést.
2013. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első gyerekemet 22 évesen a másodikat 37 évesen szültem. Ha összehasonlítom a kettőt akkor az első orvosi szempontból sokkal problémásabb volt mint a második. (az első elején vérezgettem össze-vissza) A másodiknál én is folyamatosan hallgattam a környezetemből, hogy majd meglátod ez a terhesség sokkal nehezebb lesz. Teltek a hetek és én mindig azt gondoltam, hogy majd a következő hét lesz a nehezebb. Így szépen eltelt a 40 hét és a másodikat is túlhordtam az elsőhöz hasonlóan.
2013. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőimet (ikrek) az anyukájuk 45 évesen szülte és még most is él és virul. :) Viszont azt nem tudom, hogy volt-e komplikáció a szülésnél.
2013. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!