Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. A...

9 hetes terhes vagyok. A kérdésem a következő! Az a gond, hogy napok óta nem birok enni. Jó ha magamba birok erőltetni egy kis tésztát, néha zsíros kenyeret. Tejet probálok inni, de az is kijön. Félek, hogy baja lesz a kicsinek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. En is 9 hetes vagyok. Ugyan ez van nálam is. Semmi sem áll meg bennem. Néha le tudok eroltetni egy kiflit, pirítos kenyeset, de fott ételt alig. Tul kell ezt vészelni, az elso gyerekemnél is így volt. Utána megjon az étvágy. Szedj terhes vitamint és igyál sok vizet.

Rágcsálj mogyorót, nekem az segített.

2013. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barna rizsben majdnem minden fontos tápanyag benne van. Főzz ki egy csomaggal és édesen és sósan elkészítve is eheted, kis szafttal sósan, vagy lekvárral édesen, a fontos, hogy bejutass valami táplálót. Kitartás!
2013. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz. Szedj vitamint, igyál sokat nehogy kiszáradj. Én 8 kilót fogytam az elején.
2013. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi gond, nálam is ez a szitu. azt mondta a dokim, azt egyem, amit kívánok ,amúgy is szedek vitamint, és higgyem, pár hét múlva bármit megeszek majd:)
2013. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam a második gyereknél volt olyan, hogy kajára sem bírtam nézni. Sajnos nem pár napig, hanem hétig-hónapig. KÖzben azon görcsöltem, hogy a 2 éves fiam ne haljon éhen mellettem, mert rá mégiscsak kellett főznöm. De a kajaszagtól, főzéstől is teljesen kivoltam. Egy ideig rendelem is a kaját. Aztán szerencsére varázsütésre elmúlt és rendesen megjött az étvágyam.

Barnarizs az tényleg jó. Muszáj enni. És ne édességekkel csapd el a gyomrod, ha mégis bekapsz pár falatot, hanem rendeset egyél. A vitamin meg akkor tényleg fontos.

Sokáig ne hagyd, hogy ne egyél. Ha így marad, akkor szólj a dokinak.

2013. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok.igaz ikres kismama de én még mindig hányok.eddig fogytam is....Semmi baj amúgy,majd elmúlik.szedjél magne b6 o az jó a hányásra.Nekem ez a 3. terhességem mindegyikkel ez volt..
2013. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok nálam dettó,hányni ma is hánytam már,szinte egész nap hányingerem van,maximum babaadagot vagyok képes megenni,én is rendelek kaját mert egyrészt nem bírom a szagokat másrészt,így amit megkívánok azt rendelem,ma én a kismamavitamint hánytam ki...lányommal 16. hétig hánytam...remélem elmúlik hamar mert idegörlő ez tudom,anyukám azt mondta azt egyek ami jólesik,jól szokott jönni a hideg leves és joghurt stb,na nekem ez sem vált be..nemigen van sajnos megoldás,nyugi a babának nem lesz semmi baja,kitartást neked is!
2013. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9+6 hetes vagyok két hete kezdődött hogy már korán reggel hányingerem van, eddig csak du. 4 után jött rám, reggelente ritkán de kijön belőlem a vacsi, rájöttem hogy ha eszek pár falatot attól elmúlik a hányingerem, fele olyan lassan eszek mint ezelőtt pedig nem szoktam gyorsan enni, úgy megmarad bennem, persze délután elkerülhetetlen a puffadás, büfi és hányinger, de nálam az evés jó megoldásnak tűnik, először nincs hozzá gusztusa az embernek de pár falat után jobb, meg ami még bevált az a citromos víz vagy citromos zöldtea, mind1 mi csak citromos legyen, és az apró szemű édes alma, remélem jobban leszel :) kitartás nemsokára már elmúlik (én is már ezt várom)
2013. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a babának!
2013. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!