Első vizsgálatok?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok,de még se kiskönyvet nem kaptam,és vizsgálatokra (vérvétel stb) beutalót se kaptam a dokimtól.Ez normális?
2013. márc. 31. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt, hogy visszahívott a terhesgondozására, adott egy rakat beutalót, és utána küldött a védőnőhöz. Bár van ahol a védőnő állítja ki a beutalót, a doki csak aláírja... Nem mondott semmit esetleg? Hogy x idő múlva menj vissza hozzá, vagy valami?

39hkm

2013. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jövöhéten megyek vissza hozzá.Lehet akkor?Nem értem:/
2013. márc. 31. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is az első vizsgálat után kaptam meg a dokitól a beutalókat.A kiskönyvet pedig a védőnőtől kaptam
2013. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, engem csak most kuldott el a doki vedonohoz. Ennek nalam 2 oka van, 5. hettol fekvesre vagyok itelve, a fekves eddig fontosabb volt, minthogy a vedonohoz rohangaljak + sztem a doki bizonytalannak latta, hogy eljutunk eddig. De meg semmirol nem maradtam le (Te sem), a fogorvos megvar, a 12. heti vizsgalatokra pedig pont meglesz a konyvem. Egyebkent akkor kuld a doki vedonohoz, ha mar megallapitott szivverest. Ez megvolt? Vagy visszahivott?
2013. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam a kommented. Persze, nem veletlenul hivott vissza, hidd el tudja mi a dolga, amikor elerkezettnek latja, elkuld majd. Utoljara mit lattatok uh-n?
2013. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha meg visszahívott, akkor nem kell aggódni. Ahogy előttem is mondták, nem vagy semmiről sem lekésve :)
2013. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 8 hetes vagyok, hétfőn 7+2-n voltam dokinál, 10mm volt a baba, és dobogott a szíve. Én egy rakat papírt kaptam ahova mennem kell. Neked mondott valamit a babára, mert az is sokat számít
2013. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálam úgy volt, hogy az első vizsgálatnál megállapította a doki, hogy tényleg terhes vagyok, kaptam egy papírt, ezzel mentem a védőnőhöz. Ő viszont jóformán kiröhögött, hogy mit akarok azzal a papírral, mert neki egy ultrahangos vizsgálatos papír kell.. az alapján tudja kiadni a kiskönyvet. Úgyhogy elmentem újra, megkaptam a leletet, majd a kiskönyvet is. Az orvosom intézett nekem minden beutalót, de ha nem adott volna valahova, akkor azt pótolta volna rögtön a védőnő! Végig odafigyelt, hogy mindenem meglegyen időben, úgyhogy ha nem az orvos, akkor ő mindenképp küldött volna időben a vizsgálatokra.
2013. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt szívhang,minden rendben volt,ezért nem értem.
2013. márc. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!