Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elől mélyen fekvő lepénnyel...

Elől mélyen fekvő lepénnyel lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Már a 2. nőgyógyászati vizsgálaton megkérdeztük, akkor azt mondta a doki h lehet. De a 12. heti uh-on derült ki h elől mélyen fekvő a lepényem és még a 16. héten sem változott. Akkor elfelejtettük megkérdezni, ezért én nem is mertem így szexelni. Szerdán megyünk a dokihoz, akkor leszek 21 hetes. Remélem és bízom benne h feljebb került és akkor majd meg fogom kérdezni. Akinek ilyen fekvésű volt a lepénye annak mit mondott a doki?
2013. márc. 31. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem most tiltott el, 26 hetesen, de teljesen más indokból.

Amíg "csak" mellső fali, mélyen fekvő lepényem volt engedélyezte,mivel mélyen volt ugyan, de a méhszájat nem érte.

2013. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom ha elérte vna, akkor szólt vna.. De nem szólt. Szerdán kiderül. Nagyon bízom benne h feljebb került a későbbi komplikációk elkerülése végett.. És Téged miért tiltott el?
2013. márc. 31. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizalmasan beszeltem egy nodokival, legjibb baratnom apukajaval, aki elmo.dta, hogy itt vsn egy kis disznosag a szakmaban: ha a lepeny eleri a mehszajat, az az anyara eletveszelyes, mert, ha az el kezd verezni, akkor 30 hetes vagy idosebb terhessegnel, az anya elverzeset jelentheti. Eppen ezert ilyen esetben, ha a doki megallapitja, h eleri a mehszajat, be kellene fektesse a kismamat a korhazba, nem masert, ha verezni kezd, meg tudjak menteni idoben. Na de nincs hely erre a korhazban, ezert azt nem szeretik leirni, hogy eleri, csak kodositenek valamit, hogy ize, melyen van, de hatareset... Szoval, ilyenkor az ember nem tudhatja mi az igaz valojaban, ezert, ha nem is kerdezted a szexrol, nem ajanlanam, amig ki nem mondja, hogy mehet!
2013. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mélyen volt a lepény és azt mondta a doki hogy nem lehet nemi életet élni.
2013. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!