Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestant kaptam, van...

Utrogestant kaptam, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem volt korábban vetélésem, és nem is barnáztam. A doki a "biztonság kedvéért" írta fel. Van valakinek tapasztalata ezzel a hüvelygolyóval kapcsoaltban? Mellékhatások? Hatása a várandósságra? Stb. Minden érdekel.
2013. ápr. 1. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Segít megtartani a terhességet:)
2013. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kaptam, pedig nekem sem volt vetélésem, se barnázásom, semmi. Tehát én is úgy kaptam, mint te.

Mellékhatása nekem nem volt, csak segít megtartani a babócát :-)

Boldog babavárást!


34+5 hetes kismama

2013. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek :) Most töltöm a hatodik hetet :) annyira izgulok, már most várom a végét! :) Végre meglátni őt! :) Nektek is boldog várandósságot! :)
2013. ápr. 1. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy kaptátok hogy nem véreztek nem volt vetélésetek és nincs progeszteron hiányotok? Ezt nem is értem. Én is szedek Duphastont progeszteron hiányra, mivel ez progi pótló, de nem értem akkor minek kell szedni ha nincs ilyen probléma...
2013. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert van hogy egyszer csak hirtelen leesik a progiszint és az vetéléshez vezet, ezzel megakadályozzák, hogy leessen:)
2013. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!