Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Budapesti Uzsoki utcai kórházzal kapcsolatban? 4Dre mennénk.

Figyelt kérdés

Olyasmikre lennék kíváncsi, hogy mennyi idő a vizsgálat, ebből mennyit vesznek DVD-re, jó-e a minősége az UH gépnek.

Meg igazából bármire amit ezzel kapcsolatban megírtok :)

Köszi :)



2013. márc. 29. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem kb. 15 perc volt a vizsgálat, mind a 15 perc rajta van a DVD-n. A vizsgálat közben csinálnak 2D-s és 4D-s képeket is, ezt nekem pendrivera mentették le. Kézbe pedig kaptam kb. 8-10 db képet, fekete-fehér kép. Én megvagyok elégedve a minőséggel, de láttam már jobbat is, igaz a 33. héten mentünk és ilyenkor már nagy a baba, nem készülnek annyira tökéletes képek.

További minden jót!

2013. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

És ez így mind belefért 8ezer Ft-ba?

2013. márc. 29. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, 8000ft.... képek + DVD felvétel + lelet. DVD-t vigyél magaddal.
2013. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!