Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jelentek meg a...

Kinek mikor jelentek meg a terhessegi csikok? Es hogyan "vedekezett" ellenuk?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok es eddig szerencsere minden oke, a mellemet leszamitva de az mar kb 12. het korul szana szet repedt. Pici melleim vannak es hirtelen hatalmasat nott. De mashol szep maradt a borom, lehet hogy meg szet fog szakadni?Lehet butasag de ettol ugy felek, persze ha szakad szakad , nincs mit tenni. Heti egyszer radirozom a borom es persze sokat kremezek.
2013. ápr. 1. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már a terhesség első hónapjától minden nap kentem magam babaolajjal fürdés után, vizes bőrre. Nincs csíkom a hasamon, pedig nagy hasam volt. A combom/fenekem, mellem kicsit csíkos maradt.
2013. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még 29 hetes vagyok csíkom nincs.. Kenem magam terhesség elejétől a babydream kismamáknak való olajával. Megelőzni nem nagyon lehet sajnos őket, de csak segít valamit :)

Még az utolsó nap is előjöhet... testvéremnek 37. héten jött elő pár csík, és mire megszült (38. héten) duplázódtak a csíkok... :/

2013. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen apróságokkal én már nem is foglalkozom. A legfontosabb, hogy egészséges legyen.
2013. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a cicim lett csíkos még az elején, a hasam egyáltalán nem, de ez előbbi alig észrevehető (már egy éve nem szoptatok), utóbbi viszont hiába csíkmentes, eléggé kinyúlt. DM-es Babylove Mama olajat használtam, de nem túl rendszeresen.
2013. ápr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ma toltottem a 37. hetet, eddig egyaltalan nem voltak sehol csikjaim, viszont a hasam aljan 2 napja szo szerint egyik naprol a masikra megjelent par voros stria. Szornyen feszul is hozza a borom, szinte egeti a ruha, de csak alul ugyhogy igazabol csak tukorben latom :D

Minden este kentem eddig is ugy a 28. hettol kezdve, de csak sima kakaovajas testapoloval, es amiota megjelentek a csikok elkezdtem hasznalni a meregdraga ajandekba kapott milupa terhessegi kremet. Nagyon suru paszta, alig tudom szetoszlatni a tenyeremen, de ha rapacsmagolom a hasam aljara es utana ovatosan bedorzsolom, nem feszul egyaltalan. Mondom csak 2 napja vannak ezek a csikok, nem tudom hogy a kremtol-e de azota nincsenek még ujabbak.

Amugy a mellemen nagyon sok volt 12-13 evesen amikor elkezdtek noni, annyira szetrepedt hogy verzett is, es teljesen 100%-osan eltuntek, ugyhogy a hasamrol is remelem hogy eltunnek egy ido utan. De ott legalabb nem latom :P

2013. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez alkati dolog, van aki ha nem krémezi,olajozza akkor sincsenek csíkjai, van aki az elejétől dobozszámra keni és mindenhol csíkos. Én az Ilcsi csengőlinka olajjal kentem a hasamat, nem sokat kell használni belőle, nem lettem csíkos, lehet ha nem kentem volna akkor sem.
2013. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mellem nekem is borzalmasan néz ki, a hasamon egy darab csík nincs, pedig már volt két terhességem hatalmas pocakkal. ÉN is a DM-es olajat használtam, sztem nagyon jó! És vigyázz, hogy ne hízz sokat, az is számít!
2013. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!