Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Evés után...

18 hetes vagyok. Evés után felpuffadok és bekeményedik a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális. Ezt napközben még csak-csak elviseli az ember, este már kínosabb. Próbálj meg esténként csak könnyebbet enni, pl. csak gyümölcsöt.

De ez tényleg a terhesség velejárója, csak könnyíteni tudsz rajta, elmulasztani nem.

2008. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen normális.Terhesség idején lelassul az emésztés. Kevesebbet tudunk enni, Hosszabb ideig emésztődik. Figyelj oda, hogy mit és mennyit eszel. Többször kicsiket érdemes enni-inni. Így nem terheled az emésztést.Biztosan vannak olyan ételek, amelyek nem okoznak panaszt.Kerüld a fehér kenyeret, tésztákat, édességeket. Csak módjával fogyaszd, főleg reggelire. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, tejterméket, húst.Ha "ehetnéked" van, nasizni szeretnél mindig legyen a hűtőben natur joghurt-tehetsz bele friss gyümit-, sajt, répa, uborka.Boldog babavárást.
2008. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. A keményedéssel kapcsolatban annyit, hogy arra a MagneB6 vitamint szoktuk szedni. De azért azzal is vigyázni kell. Ha csak evés után van keményedésed, akkor szerintem próbáld meg először a könnyebb kajcsikat, ha nem válik be, utána nyúlj a bogyóhoz.

Boldog babavárást!

2008. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Egy kicsit megnyugodtam.
2008. jún. 12. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!