Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ilyet csinál a...

Normális, hogy ilyet csinál a baba mozgása? Addig teper erősen, míg a végén be nem görcsöl az egész hasam. Bekeményedik és fáj is.28 km.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen normális! Az én pici lányom is csinált ilyet, sőt! Teljesen behúzodott a jobb oldali bordám alá annyira, hogy még levegőt sem kaptam! Volt, hogy az ájulás környékezett! Ilyen esetben, próbáld meg egy picit finoman nyomkodni a pocid, hogy helyezkedjen másképp. Lehet, hogy nevetségesnek tűnik, de nekem a férjem simizte olyankor a pocakom, beszélt hozzá és hiszed vagy nem, de teljesen ellazult a pocakomban:). További kellemes babavárást kívánok. 4 hónapos pici lány anyukája
2010. júl. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mostanában én is ezt érzem, nem rúg, hanem mintha belülről húzná végig a hasfalamon a lábát, kezét. Furcsa dolog, néha kellemetlen is. Múltkor hozzányomtam a pocimhoz egy pillanatra egy hideg vizes flakont, na attól elkezdett rugdosni, az jobb érzés volt, mint a feszülés. :)

27 hetes pocis

2010. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!