Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdés ultrahangról?!

Kérdés ultrahangról?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hetes kismama vagyok,holnap megyek először nőgyógyászhoz,még csak a teszt mutatott két csíkot. Hallottam,hogy holnap még sokat nem fog csinálni,de elküld pár vizsgálatra,illetve megultrahangoz. Az apuka sajnos nem tud ott lenni,de mindenféleképpen szeretné már most látni belülről a pocakomat,még ha a piciből nem is látszik szinte semmi. Ad holnap képet,ha megkérem?? Vagy ad magától??


2013. ápr. 2. 14:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kérni kell!:)
2013. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem adott. A magánorvost ha megkéred, akkor ad. Ha nem magánorvos, akkor nem ad, mert ahhoz már kérni kellett volna csekket, amit befizetve be kell mutatni, és akkor adnak.
2013. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen kérni kell, ha sztk-s doki, akkor szerintem nem tuti, hogy ad, ha magán, akkor már valószínűbb
2013. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sztk-s és magándoki is adott képet, kérnem sem kellett, és nem került külön pénzbe. De gondolom hely és doki válogatja...
2013. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első uh-m sztk -s volt, kértem képet, kiröhögött hogy minek az nekem... (előtte az apukát aki a munkahelyéről jött el pont ezért, hogy lássa a gyereket kiküldte) Már én is majdnem sírva jöttem ki tőle olyan bunkó volt.

Majd utána csak magánhoz mentem, ott szó nélkül ad/adott mindig... de ha kérsz jobb esetben kapsz :)

2013. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. ápr. 2. 15:32
 7/11 Adri1616 ***** válasza:
Én az elsőnél nem kaptam. Viszont a 7 hetesen igen. Kérni se kellett. Magándoki
2013. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kórházba járok uh-ra, az első 6 hetesen volt, eszembe sem jutott kérni, nem is adtak. 12 hetesen kaptam, 19 hetesen is. Utána ügyeletre mentünk ugyanoda egy baleset miatt, volt kép, de nem kaphattam meg, meg se mutatták (mármint a képet, mert az egészet végignézhettem a monitoron). Szerintem az orvostól is függ.
2013. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első ultrahangot kórházban csinálták, nőgyógyászati ambulancián, és nem adtak képet. SZTK-s dokimmal utána találkoztunk a 6. héten, és ő kérdés nélkül adott. Legrosszabb esetben szólsz, hogy szeretnéd lefotózni a monitort, nekem még mindig mindenhol megengedték, ahol nem adtak képet. :)


20 hkm

2013. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Holnap be is viszem a telefonom!
2013. ápr. 2. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!