Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnézium citrát port...

A magnézium citrát port kiválthatom MagneB6-tal? El fog fogyni, és csak péntekre készül el az új adag.

Figyelt kérdés

Sajnos a hosszú hétvége miatt csak ma tudtam elmenni a gyógyszertárba a receptemmel, ahol azt mondták, péntek délre tudják megcsinálni a 100 csomagot (napi 3-at iszom). Szerda délig tart ki ami még itthon van, a patikus viszont csak hebegett-habogott, hogy a MagneB6-ban nincs C-vitamin (amit amúgy is szedek...), úgyhogy az nem olyan jó, mint a por, de arra konkrétan nem válaszolt, hogy kiválthatom-e. Ha két tasak kimarad, abból még nem lesz baj, ugye?


34 hetes vagyok, bár az összes ultrahang alapján 3 héttel nagyobb a baba.


2013. ápr. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Előszöris, a magnézium szedését a 36. hétig ajánlják. Minek akkor 100 adag?

Másodszor, mennyi a magnézium tartalma? Én úgy tudom, hogy a magneb6-nak nagyon kevés. Össze kell hasonlítani és kész.

2013. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát igen, összehasonlítanám én, de mivel ezt alapból a gyógyszertárban "keverik ki" én csak kicsi fehér papírcsomagokat kapok egy nagy fehér dobozban, amin nincs semmi felirat, semmi betegtájékoztató, semmi, de már másodszor írta fel ezt az orvos. Nem tudom, hogy miért írt fel megint 100-at, gondolom ő örülne, ha a 40. hétig bent maradna a baba.
2013. ápr. 3. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, azt találtam neked, hogy 1g-ban van 139mg magnézium.

A magneb6-ban meg 48mg egy tablettában.

2013. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy utánanéztél! Én ezt nem találtam a neten sehol.

Szerencsére elég volt a napi 2 is, nem görcsöltem tegnap és tegnapelőtt, ma pedig már kész lesz az új adag. :) Köszi mégegyszer!

2013. ápr. 5. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!