Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes vagyok és második...

40 hetes vagyok és második napja enyhén fáj a derekam olyan érzés mintha meg akarna jönni. Szülni fogok, akár ma? Eddig semmit nem éreztem soha. Se jóslót semmit.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizony közeleg a nagy nap! Ha nem is ma, de a héten már biztosan babázni fogsz. Attól függ, milyen gyorsan erősödnek a fájások.
2013. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szülés közeledtét jelzi:)
2013. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyeld, mikor távozik a nyákdugó, ha még nem távozott. Onnan már tényleg nincs sok időd:)
2013. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a hasam alja is szurkál egy kicsit...mondjátok h ma megszületik.....mert már nagyon uncsi egy hónapja a kórházba :(
2013. ápr. 3. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem így indult. Egész délután fájdogált, de nem is gondoltam hogy az lenne (pedig 42 hetes voltam majdnem), aztán jöttek a 10 perces derékfájások, ami folyamatosan csökkent. SZorítok! :)
2013. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:))köszi
2013. ápr. 3. 15:34
 7/8 A kérdező kommentje:
elmúlt :((.....
2013. ápr. 3. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem szinten igy indult be a szules. 3 napig fajt a derekam. hol megszunt, hol fajt. aztan a harmadik napon nem akart megszunni, hanem erosodott. nem is gondoltam h esetleg beindult a szules, hiszen meg csak 36 voltam. szoltam a ferjemnek h lehet jobb volna ha bemennenk a korhazba. elmentem letusolni, kozben tavozott a nyakdugo. akkor mar sejtettem, h szulni fogok. este 6-kor ertunk be a korhazba, 6 cm-re nyitva volt a mehszaj, es mar nyolckor babaztam. nekem azt mondtak h azert fajt a derekam mert jott lefele a baba, a szulocsatornaba. ugyhogy szerintem 1-2 nap es babazol.
2013. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!