Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mitől van sok...

Szerintetek mitől van sok kismamának gombás, vagy egyéb fertőzése ott lenn?

Figyelt kérdés

Gondolok itt hüvelygombára, vagy egyéb problémákra, ami viszketéssel, esetleg csípős érzéssel párosul? Hiszen nekem sosem volt ilyen, sem terhesség előtt, sem alatt, de annyi ilyen kérdést olvasok, és érdekelne mások véleménye.

Ti mit gondoltok erről?


//Csak normális, kulturált válaszokat kérek, nem vitát szítani szeretnék, pusztán egy témát vetettem fel//



#terhesség #fertőzés...
2013. ápr. 3. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt megváltozik a hüvely kémhatása, és emiatt nem müködik a védelem a fertözésekkel szemben. Aki kicsit is hajlamos ilyesmire, annak ennyi elég, hogy kitörjön rajta néhány fertözés.
2013. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, hogy megváltozik a hüvely ph értéke, és ezért. Pl nekem terhesség alatt azt mondta, hogy elszaporodott a jó gomba, aminek ott kell lennie, csak nem ennyinek .
2013. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt idáig én is értem, a doki is mondta, de naponta több ilyen kérdés kerül fel, hogy viszket, sárgás folyás stb.

Csak egyszerűen nem értem, nekem a dokim lerendezte annyival, hogy kevés az olyan, hogy nincs ilyen jellegű panasz, és hogy ápoltabb vagyok a többinél. De nem hiszem, hogy csak ezen múlna. Vagy mégis?

2013. ápr. 3. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
nem CSAK az ápoltságon múlik!Nekem is van két napja :-( hogy mitől?Fogalmam sincs.Én annyira érzékeny vagyok az idegen WCre,hogy csak otthol tudok elmenni Wczni.Ha mégis muszáj idegen wcre mennem,hiába nem ülök le,2 nap múlva már viszketek :-( azt mondta a doki,hogy már ez pszichés.Annyira rettegek tőle,hogy már a gondolatától kijön.Most van egy hematómám,hosszú napok óta barnázok,és hiába zuhanyzok napi 2x,mégis kijött :-(
2013. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az "ápoltabb vagyok a többinél" megfogalmazás azért elég bicskanyitogató... Sajnos ez hajlam kérdése.
2013. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok!5ös,teljesen egyetértek veled!Nekem is szemet szúrt az a megjegyzés,de bízva abban,hogy csak rosszul fogalmazott mondatról van szó,átnéztem rajta.És valóban sajnos hajlam kérdése ez :-(
2013. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!