Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki adott pénzt a dokinak...

Aki adott pénzt a dokinak abortusz után, az mennyit adott?

Figyelt kérdés
És persze mit mondott? Vagy milyen ez a helyzet? Nekem olyan fura, pedig gondoltam hogy meghálálom a kedvességét, a figyelmességét! Lelkileg támogatott és tudja hogy milyen nehéz az elhatározás , szóval hogy van ez? Akik abortuszellenesek kérem ne nyílvánítsák ki most véleményüket
2013. ápr. 4. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok alapvetően abortuszellenes, de az elgondolkodtató, ha egy orvos magzatgyilkosságért vagy "szövet eltávolítás", "beavatkozás", "műtét" pénzt fogad el külön. Szerintem ebben az esetben sértő a nőgyógyászra nézve is a hálapénz.
2013. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Ne adj neki! Miért a temetkezési vállalkozónak adsz borcsit? vagy mi? Vagy a patológusnak? Hát elég morbid lenne ha megköszönnéd, hogy megölték a gyereket! Hidd el nem vagyok abortusz ellenes, de hálapénz ellenes nagyon! Még a szülésért se fogok pénzt adni, nem hogy ezért! Nem bántani akarlak, csak mondom, hogy az ilyen kedves, jószívű betegek miatt tartják a markukat ma az orvosok!
2013. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
De mit hálálsz meg ebben? Én nagyon furán néznék az orvos helyében.
2013. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Ennyire hálás vagy?
2013. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A figyelmességét és kedvességét! Ja nem írtam hogy személyesen kértem meg hogy ő végezze a műtétet! Ezért jön be!
2013. ápr. 4. 18:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad múlik,hogy mennyit áldozol rá. Erre nincs szabály, ha meg lett volna ,,tarifája,, a dokinak, ugyis mondta volna.. Neked kell tudni hogy hogy állt a dolgokhoz stb . Persze csak ha mindenképp akarsz neki adni. Ha nem akarsz, ne adj.
2013. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ugyan missed volr, de 20 000Ft-ot adtam... Rettegek, írtózok a kórháztól, mindent megtett, hogy a lehető legkíméletesebb legyen, s kitűnő munkát végzett, semmi gondom, problémám nem volt utána. Nem lyukasztotta ki a méhem, rendben jöttem hamar. A 6 hetes kontrolon adtam oda, de azt a hálát összegszerűsíteni nem is lehet amit érzek. Én ha tehettem volna , még többet is adok.
2013. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a 0 pontot, de a missed ab tejesen más mint egy abortusz ilyen esetben!
2013. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is missed ab műtétem volt (elhalt a terhességem 10 hetesen, pedig nagyon vártuk őt), mi 6000Ftot tettünk a borítékba, de nem fogadta el!!!Bár ez más szituáció, csak a műtét ugyan az :(
2013. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem jutna eszembe ilyenkor pénz adni.
2013. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!