Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit kòrház Dr. Magyar...

Margit kòrház Dr. Magyar Attila?

Figyelt kérdés
Volt valami aki Magyar Attilànàl szûlt?Ìrnàtok tapasztalatokat?Mennyièrt vàllal szülèst?
2013. ápr. 4. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan még nem szültem nála, de terhes vagyok, ő a nőgyógyászom, nála szeretnék szülni is. Eddig nekem csak jó tapasztalataim vannak, mindig kedves, figyelmes, elmondja, hogy éppen mit csinál (nem mintha nem lettem volna elégszer, hogy tudjam).

Remélem a szüléskor is ilyen. Nálad már úton a baba?

2013. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a vàlaszodat.Igen màr vàrandòs vagyok a 28.hètben vagyok csak közbe kiderûlt hogy a dokinôm is vàrandòs így nem tudja vègig vinni a terhessègem ezèrt most kereshetek màsik orvost.Magyar Attilàra is gondoltam csak èrdekelne hogy mennyit nàla a szülès.neked mondott valami összeget?magànrendelès mennyit?
2013. ápr. 4. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok, akkor te azért előrébb tartassz, mit én (7 hetes vagyok). A sima vizsgálat 7.000. Terhesen még nem voltam, holnap megyek és utána érdeklődök.

2013. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,èn is gratulàlok neked.Ha megtudod hogy mennyièrt vàllalja a szülèst leìrnàd?!Elèg sûrgôsen kène màsik dokim,de nem akarok 100ezret kifizetni sem.Hol van magànrendelèse?
2013. ápr. 4. 21:12
 5/7 B.Nikol ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy magánrendelése 7.000 Ft.- és szülésért 70.000 Ft.- kér! Ha megkérdezhetem ki volt az doktornőd aki most várandós?
2013. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Magánrendelése a bécsi út 60. alatt van a Symbol mellett. Itt tudsz foglalni (legalábbis én itt szoktam):

[link]

2013. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Baleribo válasza:
Sziasztok! Szerintem nem X összegért "vállalja" a szülést, hanem Ti/Mi adunk esetleg hálapénzt. Legalábbis velünk nem közölte, hogy ára volna a szülésnek, vagy egyáltalán bármi követelése lenne.
2013. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!