Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Magyar Attila szülész-...

Dr. Magyar Attila szülész- nőgyógyász mikor rendel a 3. kerületi Margit Kórházban?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 27. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én éppen kedden megyek hozzá, keddenként rendel 12-14 h között a Margit Kórházban. Én a 12. hétig magánorvoshoz jártam, majd átjöttem a helyi Rendelőintézetbe Magyar Attilához, itt szerdánként rendel délután. (Pilisvörösvár) Nagyot koppantam, mert azt mondta itt nem vállal terhesgondozást, csak a Kórházban. Úgyhogy a pénteki UH után kedden megyek hozzá először a kórházi rendelésére. Azt még megsúgom, hogy azt mondta nekem hogy menjek oda valamivel előbb, hogy sorra kerüljek biztosan. Kicsit parázok is hogy nem jutok be hozzá, nem tudom mi van ilyen esetben. Ha valaki hetekig nem jut be hozzá pl. ,Dehát ez a TB ellátás. Én nem fogadtam fel őt, szülésznőt fogok inkább keresni, és ügyeletes orvosnál szülök. Egy barátnőm viszont megbeszélte a Magyar doktorral hogy nála szül, emiatt sosem ült oda a terhesgondozásra a barátnőm, hanem felment a szülészetre, megkereste a Magyar dokit, szóval ha neked orvosod lesz megbeszélés alapján akkor ezt is lehet csinálni.
2013. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma hívtam fel, és még semmi konkrétat nem beszéltem vele, csak annyit, hogy kedden 12-14-ig rendel a kórházban :) Szóval kedden én is megyek hozzá! Akkor én is korábban érkezem, biztos ami biztos alapon :) Köszönöm a választ :)
2013. márc. 28. 09:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudnál nekem olyan szülész-nőgyógyászt írni, aki holnap rendel esetleg a margitba? 16. terhességi hetet tölöttem ma, és sűrgősen kellene kerítenem egy orvost aki ad beutalót a 16.heti vérvételre :(
2013. márc. 28. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elvileg beutaló. Amikor 12 hetesen voltam nála, csak kitöltötte a kiskönyvemet és mondta hogy menjek oda a 16. héten vérvételre a terhesgondozásra. Ez 2,5 hete volt, odamentem, van néhány kisablak, ahová be kell dugni a terheskiskönyvet, (23.ajtó) , majd név szerint szólítanak. A kisablakok alatt vannak a feliratok, innen tudod hogy hová kell bedugni a kiskönyvet. Ezek inkább olyan kis rések, amelyik alá az van írva hogy AFP, oda. Vigyél minden leletet, mert ha először mész, mindent elkér a nőci, és felviszik az adatokat a gépbe, és ha valami nincs kitöltve a kiskönyvben, azt kitölti. (és szídja a védőnő munkáját :-) )Kérdezni fogja az orvosod nevét is. Nekem egyébként a 12.héten nem írt be a doki semmi olyasmit hogy AFP-re menjek stb., nem is volt gond, simán levették a vért. De vigyázz hogy betöltött 16. héten menj. Engem majdnem rábeszélt a nő hogy még csak 15+4 vagyok nem 16+4, elég érdekesek a dolgozók ott :-) , de végülis kedvesek, rendesek, csak nem szabad érzékenynek lenni. Rögtön mondta hogy ad beutalót a 18-20 heti UH-ra, szóval flottul megy a dolog. Ennyit tudok mondani úgy hirtelen. De ha bizonytalan vagy a beutaló kérdéssel kapcsolatban, ez a központi szám, kérd a terhesgondozást, és kérdezz rá. 06-1-250-2420
2013. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hááát bementem ma 10-re, mondták is az asszisztensek hogy jövő héten menjek vissza mert nem rendel a doki, haza kellett mennie. Megkérdeztem ezt a korai időpont "foglalást", azt mondták elég rendelés előtt fél órával megjelenni.
2013. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromira fájt nála a vizsgálat minden eleme (kacsa, hüvelyi uh, manuális vizsg). Pedig közel 10 éve járok nődokihoz, de ilyet még nem éreztem... :( csalódás volt. Mondjuk sztk rendelésén voltam, lehet 15 ezerért kíméletes....
2017. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!