Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelzőkkel illeted...

Milyen jelzőkkel illeted magad állapotosan? Milyen becenevekkel látjuk el magunkat, látnak el minket a párjaink?

Figyelt kérdés
Az egyik válasznál olvastam, hogy valaki "kishordónak", egyik ismerősöm pingvinnek hívta magát.
2009. szept. 21. 10:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom sexbombának hívott, vagyis nem így szólított mindenhol, de ha ketten voltunk mindig ezt mondta, amióta terhes vagyok, és a pocak is növöget, azóta csak bomba:)
2009. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem becézgetem magam, de a párom engem Pockónak hív, mert alacsony vagyok és tényleg csak egy nagy hasból állok lassan:D
2009. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Engem a férjem a kiskincsemen kívül lamantinnak hív(tengeri tehénke),persze csak egymás között:)eddig 2 kg-ot híztam,tehát nem a súlyom miatt.a babánkat meg úszkának, mert egyelőre még nem tudjuk, milyen nemű lesz.mindenkinek ilyen társat tudok csak kívánni, mint Ő:)27 hetes mami.
2009. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Na, én vagyok a kishordó, mert annak is érzem magam, nem bírom magamon a szűk ruhákat. Nekem az tetszett, hogy itt valaki kisdömpernek, meg anyahajónak nevezte magát. Ezen a párom is jót szórakozott. Különben otthon a „hivatalos megnevezésem” (párom által) Losz Pocakosz, a pici meg Losz Pocaklakosz.


22 hetes pocis


UI: sokáig csak pocisnak, meg pocakosnak hívtam magam, mert egy vetélés után nem hittem, hogy ez a baba is megmarad. Mostmár lassan kezdem szokni a kismama megnevezést

2009. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%

megint a kishordó!

Azt elfelejtettem, hogy a pocaklakó Sebestyén lesz, szóval Sebibabának szoktuk hívni

2009. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Labdácska, kisgömböc, fókácska ( a menésem miatt), így becézget a férjem.:))
2009. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ikreket várunk a babáinkat ficánkának és kalimpának hívjuk még eddig.
2009. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de arik vagytok :) Olyan jó ilyen tündéri becézéseket olvasgatni. Engem a párom Poszaklacaknak hív :) A babánk meg Hannus Pannus :) 32 hetes a kisasszony
2009. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nem megy a fürdés már, a páromnak kell a tust tartania, ekkor mindig megkapom, mintha a tv-ből ugrott volna be a kádba a "termékenységi szobor".

Tudjátok melyik, az a nagy hasú kövér néni akinek a melle rálóg a hasára....:):)

A másik nevem a Dzsuvás Dzsozi (a fejemen lévő ragyák miatt)....

tehát teljes a szerelem, ugye milyen kedves bókokat kapok? :)))))

2009. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, "pocakcica" -elolvadtam. Meg "nem is egy tündér vagy, hanem kettő"... azóta kívül van a második tündér :)
2009. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!