Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adatok szerint minden normális?

Adatok szerint minden normális?

Figyelt kérdés

ma voltam ultrahangon, a papíron az áll:5 hetes, petezsák:10,8mm, szikhólyag:4,1mm

ez most normális adat??? Az orvos, mire megtörölgettem magam már ott se volt felpattant és kiment még kérdezni sem tudtam...!!


2010. jún. 22. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos minden rendben van nem mindenkinek egyformák a méretek és remélhetőleg már szívhang is lesz mikor legközelebb menni fogsz , egy jó tanács egész terhességre vizsgálat közbe kérdezzél mindig mi micsoda most mit mér stb.illetve ha nem mond semmit azt jelenti hogy ok ha baj lenne akkor biztos mondaná ezért nyugi nem kell feleslegesen aggódni szép baba várást
2010. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap voltam UH-n, 4-5 hetesnek mondta az orvosom a terhességet,csak a petezsákot látta még (csak hasi UH volt, hüvelyi nem) amit 9mm-nek írt. Nekem azt mondta ez jó méret, szerintem a Tied arányban áll az Én adatommal:)
2010. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!