Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Kb.3-4 hetes terhes vagyok. A kolléganőimmel hetente röplabdázni járok. Folytathatom ezt a sportot tovább és ha igen meddig egészséges?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod, hogy terhes vagy?:) ha pozit teszteltél, akkor kicsit állj le most az ugribugrival, szerintem.
2013. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Ott sokat kell ugrálni, és nagy az esés esélye. Szerintem most inkább hagy abba.


11 hetes kismama

2013. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Sosem értem ezt a 3-4 hetes terhességet. :( Akkor még nem is tudja az ember, hogy az-e vagy sem. Ha meg már terhes, akkor csak utánanézett, hogy hogyan is számolják a heteket. Nem?

A röplabdáról nekem is az a véleményem, hogy szerintem inkább ne. Valami óvatosabb sportot kellene.

2013. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem folytatnám, nekem a babám fontosabb lenne. Az első hetekben amúgy is előfordul, hogy elmegy, én nem kockáztatnám meg, hogy utána magamat okoljam.
2013. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Onnan tudhatja hogy hány hetes hogy talán nem az első gyerek és tudja hogy számolják....Aki ilyenkor mint pl én nem tudtam mindent ugyanugy csináltam , semmi baj nem lett, nálam, a dokik is is azt javasolják ha nincs panasz aki előtte sportolt, sportolhat. De ezt te döntöd el mi esik jól és mi nem... Mi nem tudhatjuk itt, ha jól esik a sport csináld. Aki meg nem ért valamit ne válaszoljon , ez az oldal nem azért van hogy osszuk és megbántsuk a másikat hanem hogy tanácsot adjunk, ha esetleg ezt sem értenék sokan! Ha babás vagy kedves kérdező boldog babavárást:-)))
2013. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen honnan tudná, hogy terhes? Még ki sem maradt a menstruációja!!!
2013. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Te meg honnan tudod hogy nem az? :-) Én csak a kérdésre válaszolok, nem meggyanúsítani másokat h nem mondanak igazat.
2013. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem folytatnám, a röplabdában ugrálás, vetődés van, eltalálhat egy labda... elég veszélyes.
2013. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is röplabdáztam aktívan.

De,ahogy kiderült a terhességem,(5. héten)

abbahagytam!Neked is ezt tanácsolom!

2013. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, h. 4 hetes terhes lehetek, mert hőmérőztem előtte 2 hónapig. 2 hete nem jött meg, április 1-én pedig 2 tesztem is pozitív lett. Tényleg bántó az, amit egyes emberek ide írnak anélkül, h. bármit is tudnának a másikról. Ez az oldal nem azért jött létre, h. segítsünk egymásnak???? Először írtam ide, de most elment a kedvem egy kicsit. Azért köszönöm a pozitív visszajelzéseket :)
2013. ápr. 5. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!