Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Van itt olyan, aki...

Anyukák! Van itt olyan, aki fogamzásgátló gyógyszer mellett lett terhes, a picit megtartotta és egészséges babája született?

Figyelt kérdés

Szedtem normálisan a gyógyszert,mégis terhes lettem.Nem akartuk abszolút,de ha már megfogant.....ha nincs baja akkor nem vetetném el,viszont most félek, hogy a gyógyszer miatt valami baja lehet esetleg.

Szedtem,tartottam a szokásos szünetet,nagyon nagyon minimális vérzés,majd újabb 21 szem, a mens. nem érkezett,helyette egy pozitív teszt.... 9 hetes vagyok...


2013. febr. 1. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én spirál mellett lettem terhes. Egészséges fiam fog születni. A gyógyszer még annyira sem károsíthatja a magzatot, mint a spirál. Ne aggódj nem lesz gond vele:)
2013. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kolléganőm 5 éves kisfia is így fogant anno. :)

Makk egészséges gyerek amúgy, semmi baja.

2013. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nővérem is gyógyszer mellett esett teherbe, ma egy makk egészséges, életvidám 4 éves kisfia van. Gratulálok!
2013. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
14 éves öcsém úgy fogant hogy 1 szemett hagyott ki az anyukája, utána szedte tovább. Nem jött meg neki. Nem lett semmi baja a fiúnak, pedig 14 éve sokkal durvább hormontartalmú gyógyszerek voltak még.
2013. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A fogamzásgátló nem árt a gyereknek, nem lesz tőle semmi baja.
2013. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
A fogamzásgátló nem okozhat semmilyen kárt a babában, ez rá is van írva a tájékoztatójára, legalábbis az enyémben benne van.
2013. febr. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Az ötödik babám óvszer mellett fogant, természetesen egészséges lett!
2013. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na jó de az óvszer nem egyenlő egy hormontartalmú készítménnyel!

Természetesen örülök,hogy minden rendben van,és gratulálok a szép nagy családhoz.

2013. febr. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!