Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyász magánrendelésen...

Nőgyógyász magánrendelésen ultrahang vizsgálat is van? Konkrétan Dr Halász magánrendelésére mennék Ajkára. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, és a munkahelyemen kialakult helyzet kissé bonyolulttá teszi, hogy SZTK-rendelésre menjek a terhesség megállapítása miatt. Szóval kénytelen vagyok felkeresni egy magándokit (hozzáteszem: nem szívesen fizetek érte...)

Csupán az "első" vizsgálatot szeretném elvégeztetni, hogy legyen egy papírom arról, hogy terhes vagyok.

Az lenne a kérdésem, hogy nőgyógyász magánrendelésen UH vizsgálat is van, vagy amiatt külön a kórházba kell mennem majd?

Amúgy mennyit kell fizetni egy vizsgálatért? (eddig SZTK-ba jártam, így sajnos fogalmam sincs...)


2013. ápr. 5. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, konkrétumot nem tudok, mert pesten járok orvoshoz, nála van UH, először oda bemegyek, megnéz a szonográfus, elbeszélgetünk, mit látunk:), ad róla papírt és átmegyek a dokihoz a másik a szobába. én se akartam magánhoz menni, de annyira jó doki, hogy nem bántam meg. nekem egy ilyen "kör" 15.000
2013. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálatok az SZTK-ban nincs uh?
2014. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!