Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok! Ti használtátok már...

Csajok! Ti használtátok már az új Trimeszter terhesvitamint?

Figyelt kérdés
Állítólag a legújabb magyar fejlesztés, és minden trimeszterre a szükséges mennyiségben tartalmaz minden vitamint, ami kell. 20 hetes vagyok és lassan elfogy a Femibion 400, gondoltam kipróbálom az újat. Csak a weboldalukon lehet megrendelni? Valaki találkozott már ezzel patikában? Köszi! [link]

2013. ápr. 5. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak webrol lehet rendelni, akkor nem próbálnám ki. En is Femibiont szedek és szerintem nagyon jó.


11 hetes kismama

2013. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én amikor az Istenhegyi Géndiagnosztikai központba jártam, ott reklámozták, tehát tuti megbízható gyógyszer, én nyugodt szívvel kipróbálnám/ és ki is fogom ha elfogy a 100-as gravidám....csak előbb már akkor azt használom el...


beszerzésről nem tudok okosat mondani, de szerintem ha bemész patikába ott is meg fogod tudni rendelni!!!! max 1-2 nap mire megjön....

2013. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok, ment a pont. Szerintem is patikában is meg lehet szerezni, csak érdekelt, valaki kapott e már simán. De ezek szerint még nagyon új vitaminról van szó.
2013. ápr. 5. 17:51
 4/4 anonim válasza:
Már lehet kapni patikában is és bizonyos bioboltokban is :)
2016. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!