Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használtátok már a Pregnacare...

Használtátok már a Pregnacare terhesvitamint? Mennyire jó?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h eddig Gravidát szedtem, de néha hányingerem volt tőle. Elevitet nem szeretnék szedni (elég sok rosszatt hallottam róla). A Pregnacare jónak tűnik és kicsit olcsóbb is, mint a többi, de hatóanyagaiban közel azonos ... mit gondoltok?
2009. máj. 30. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én végig azt szedtem, amikor az első babámat vártam, már teherbeesés előtt három hónappal elkezdtem és szoptatás alatt is szedtem. Semmi bajom nem volt vele, a vérképem tökéletes volt mindig, még magnéziumot sem kellett mellette szednem, mert nem keményedett a pocakom korán. Nem volt tőle se szorulásom, se hányingerem, az étvágyam sem nőtt meg különösebben.

Szülés előtt volt picivel kevesebb a vasam, mint előtte lévő hetekben, de nem írt rá a doki vastablettát, azt mondta, hogy ennyi eltérés miatt felesleges, inkább két naponta megettem 1-2 céklát és ez rendbe szedte.

Most tervezzük a második babát, ismét pregnacare-t szedek.

Egyébként én Angliában élek, megszámlálhatatlanul sok vitamin van és elvileg ez a legjobb, ezt ajánlják. Megnéztem a többi összetételét és nekem ez tűnt a legjobbnak.

2009. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért mit hallottál az elevitről hogy nem akarod szedni,mert én azt szedek?
2009. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! Kipróbálom a Pregnacare- :-) Az Elevittől több ismerősömnek volt hányingere és sokat híztak tőle általában (lehet, h magasabb benne a B vitamint, ami elvileg jobb étvágyat csinál ... szóval nem magától a vitamintól híztak). Nem szeretnék sokat hízni, ezért választok körültekintőbben! Semmi baj az Elevittel, csak ott a reklámot is meg kell fizetni :-(

2009. máj. 30. 15:23
 4/4 anonim válasza:
Én is azt szedtem mindkét gyerekvárásnál, nagyon jó minőségű termék, Angliában találkoztam vele először, de már Magyarországon is kapható, én a Holland&Barrett üzletben vettem. Azt olvastam, hogy Anglia vezető terhes vitaminja, a minősége valóban ezt igazolja, nem voltam tőle rosszul soha és árban is teljesen megfelelő.
2012. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!