Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mit csináltok,...

Kismamik! Mit csináltok, mikor valamilyen ételtől nagyon rosszul lesztek? Valami hatásos tipp?

Figyelt kérdés

Tegnap elkapott a hév és megettem egy jó nagy adag házi körözöttet magában. Ami ugye elég fűszeres és hagymás..

Azóta rosszul vagyok tőle. Folyamatos hányinger, émelygés.. Még aludni sem nagyon tudtam. Nem tudtok valami jó tippet. mit tudnék tenni ez ellen?


2013. ápr. 6. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Salvus víz segít nekem. Elég rossz ízű, de hidegen iható. Én tegnap sajtmártást főztem, ami fokhagymás, azóta rosszul voltam, de a Salvus víz mindig segít nekem.
2013. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én általában hányok vagy szenvedek. A Salvus vizet próbáltam, de kihánytam azt is. Esetleg a hideg citromos víz segít picit.
2013. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hideg, citromos víz bejött. 5 percre... Én is egyre rosszabbul vagyok, eddig is voltak émelygéseim, de ez... hát ez valami katasztrófa. Jó nagy szenvedésnek tesznek ki minket a kicsik :) :\
2013. ápr. 6. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel jár. Én lassan 18 hetesen még mindig hányok, mostmár abba is beletörődtem, hogy lehet, hogy végig így lesz.
2013. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szénsavas gyömbér vált be, próbáld ki, bizonyítottan hatásos, tengeribetegeken tesztelték! :)
2013. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es, az anyosom parommal vegig hanyt, meg a szuloagyon is... :-(

Kerdezo, en a husveti sonkaval jartam igy, ami amugy kedvenc kajam es hat egy evben egyszer van, ezert 3 napig eroltettem magamba, mire rajottem, higy ettol vagyok rosszul... :-(

2013. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!