Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok, és...

15 hetes terhes vagyok, és van köldökpiercingem. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit kell tennem vele?

Figyelt kérdés
Ki vegyem, vagy bent hagyhatom? Kinek mi vált be, és mivel tett jót vagy rosszat a bőrének??

2013. ápr. 6. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
En kivettem es igazabol azt tett volna a legjobbat a boromnek ha soha nem is csinaltattam volna meg! Hatalmas hasam volt! Mint egy strandlabda! Semmikeppen se hagyd benn, mert a borod meg fog nyulni megjobban. Kenegesd a hasad kulonosen az utolso hetekben! Nekem olyan szep volt a hasam, olyan buszke voltam ra es egyszercsak szetrepedt mint egy gorogdinnye! Vigyazz magadra, boldog babavarast!
2013. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vettem ki,csak a 28-30. hét körül kicseréltem kismama piercingre,mert annak hosszabb a szára(az enyém arany,fehér kövekkel,úgy csináltattam).Soha senki nem akarta kivetetni a terhesgondozások alatt,és szüléskor is bent volt(3 gyereket szültem,hüvelyi úton).A bőrömön semmi változás.2 fiú+6 hónapos csajszi anyukája
2013. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem ki, mikor már elkezdett látszani a pocim olyan 4 hónaposan, mert úgy már elég hülyén nézett ki. Aztán nem is volt gond, de kb a nyolcadik hónapban lett egy kis repedés a helyén. Aggódtam is hogy mi lesz ebből szülés után... A kilencedik hónapban már meg voltam győződve róla hogy benőtt, aztán szülés után egy héttel már lement a pocim, megpróbáltam visszatenni a piercinget, és sikerült. Még egy 3-4 hétig kicsit furán nézett ki, de mostmár ugyan olyan mint régen. A kis repedés kivilágosodott, nagyon meg kell nézni hogy látni lehessen. Szerintem vedd ki, mert egy idő után mikor már feszül a pocid borzasztó kényelmetlen lenne szerintem, és kenegesd a bőröd, bár a repedés alkat kérdése, de azért lehet hogy segít. Én végig kentem.
2013. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jé, én mindig is azt hittem, hogy szétreped a lyuk helyén a bőr, de mindig tanul az ember! :)
2013. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég. és hol reped szét? a lyuk közötti bőrnél?
2013. ápr. 6. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. nekem a felső 'kimenetből' kiindulva lett felfele egy kb 1 centi hosszú vékogy repedés, de már nem látszik (2 hónapja szültem amúgy). alkat kérdése hogy hogy vészeli át.
2013. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én kb amikor megtudtam hogy baba lesz kivettem, de azért mert zavart a tudat hogy ott volt. Egyszerűen zavart. Most a 38. héten el nem tudom képzelni hogy bent legyen még, teljesen kifeszült a hasam alig látszik a helye. De ha bírod és szeretnéd megtartani lehet kismama piercinget kapni hosszú szilikonos szárral az elvileg sokáig jó lehet.
2013. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kivettem a 12. hét körül. Nagyon csúnya lett sajnos. A 2 lyuk közti rész megnyúlt, feszült, megrepedt a bőr is. 2 és fél hónapja szültem, még mindig csúnya nagyon. Én megbántam, hogy rakattam be piercinget, szülés előtt szép volt a hasam a köldökömnél, most meg nagyon rondán néz ki. :S
2013. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kivettem olyan 12 hetes körül,nem repedt,meg semmi nem lett vele,csak benőtt.De igazán csak annyit látni,hogy valaha volt ott vmi,semmi extra,se nem csúnya,se nem szép.
2013. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!