Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany kilonal tartottatok 25...

Hany kilonal tartottatok 25 hetesen?

Figyelt kérdés
Mennyit szedtetek fel a kiindulo sulyhoz kepest?
2013. ápr. 6. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a 23. hétig nem híztam, és arra emlékszem, hogy végre feljött 3 kiló, amikor 30 hetes voltam. Utána még 5 kiló jött fel a végéig. 57 kilóval kezdtem.

De hát ez mindenkinél változó, úgyhogy ebből nehéz következtetést levonni magadra nézve.

2013. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 23 hetes vagyok, de már 6,5 kg-nál járok! Sajna nagyon vizesedek, szóval ez is benne van...
2013. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én eleve kevesebb voltam a normál súlyomnál mivel nehéz fizikai munkát végeztem, szinte szálkás voltam, akkor voltam olyan 50 kg, a normál súlyom 55 kg körül van. Szóval kezdésnek első trimeszterben kapásból feljött 5 kg. Utána pedig még olyan 3-4, de most valahogy megálltam a "növésben" - szerencsére. Mondjuk mindenki azt mondja, hogy nem is híztam, én sem érzem magam kövérnek - nem is vagyok. Most leszek 27. hetes, jól érzem magam, de most olvastam, hogy ezután indul be még csak az igazi hízás, szóval most már tényleg oda kell figyelnem, hogy mit eszek, eddig sok édességet kívántam, legszívesebben minden nap sütnék... Kislányunk lesz :)
2013. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 kiló plusznál, most 34 hetesen 5 kilónál. Nem túlsúllyal kezdtem, csak fehér lisztet, cukrot nem eszem több mint egy éve.
2013. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem ezeket a kérdéseket! Miért baj ha hízik a kismama a terhessége során? Nem az lenne a lényeg, hogy egészséges szép babát hozzunk világra? Most azon versenyezni, hogy ki hány kilót hízott? Nagyon nevetséges!!! 26 hkm
2013. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
26 hetes vagyok 7 kiló, de azt mondják nem látszik rajtam, csak a pocim nő ! :)
2013. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok, koszonom a valaszokat!! Akkor kb en is az atlagba tartozok, 25 hetesen 5,7 kilonal tartottam, de elvileg rajtam se latszik csak a pocimon....lehet majd utana tunik fel, ha megszuletett a baba :)
2013. ápr. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!