Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 hetes terhes vagyok, és...

3-4 hetes terhes vagyok, és egész nap émelygek, hányingerem van, elég keveset tudok enni. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok ilyen esetben? Jelzem, hogy még nem voltam nőgyógyásznál.
2009. szept. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
:S 3-4 hetesen még azt sem tudhatod, hogy terhes vagy, nemhogy rosszul legyél. A rosszullét a fejedből indul jelen esetben.
2009. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terhességtől. Nem kell aggódnod ezek terhességi tünetek. Általában a 12. héttől elmúlanak. 10 hetes kismama vagyok nekem a 9.héten elmúlott . Kitartás és boldog babvárást kívánok neked.
2009. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális terhességi tünet amit a hormonok okznak. Reggel ágyban egyél egy kis gyömbéres kekszet... Bár nekem 12 hétig reggeltől estig hányingerem volt és reggelire egy teljeskiörlésű zsemlét ettem mindig aktivia joghurttal, más nem csúszott le. 12 hét után kezdtem jól érezni magam, igazán semmi sem jasznált hányinger ellen, fogytam ez idő alatt 2 kg-ot. Kitartást és a 7. héten menj először dokihoz. Akkor már van értelme!
2009. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen furcsa, nekem a dokim azt mondta, hogyha émelygek, akkor igyak egy korty jéghideg szénsavmentes vizet. Először én sem hittem el, de Segített.

Nekem a keksz meg egyéb ősrégi, bevált praktikák nem használtak, mondjuk én nem sokszor hánytam, inkább egész nap émelyegtem az elején, meg reggelre marta a torkomat a gyomorsav.


Később elmúlt teljesen. 23 hetes km

2009. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!