Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen krémmel...

Terhesség alatt milyen krémmel kentétek a hasatokat, melleteket?

Figyelt kérdés
Picit kezd repedezni a bőröm, pedig kissé lógott mert fogytam 10 kg-ot korábban, mégis a köldököm mellett picit már kirepedt, és még csak félidős vagyok. Ti mit kentetek megelőzés gyanánt a bőrötökre?
2013. ápr. 7. 19:24
1 2
 1/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Ilcsi Csengölinka olaj, en erre eskuszom:-)
2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sima babaolajjal, és testápolóval kentem. Nem tudom, hogy ezen múlt-e, de egyetlen csíkom sem lett. Egyáltalán nem látszik a hasamon, hogy voltam terhes.
2013. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

DM-es kismamakrémmel kenem, darabja 700 Ft és elég sokáig jó. Ezzel kenem a csípőmet, a hasam és a melleim, minden más helyre érzékeny bőrre való DM-es testápolót. Teljesen jó, én meg vagyok vele elégedve. Árban is, minőségben is, és kiszerelésben is. Merem ajánlani. Csíkom egy szál se.


21 hkm

2013. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Ez a "márkája" DM-es?Vagy van neve a testápolónak amit használtál?
2013. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiotoknak!
2013. ápr. 7. 20:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél semmivel nem kentem, nem lettem csíkos. Most a másodiknál nagyon száraz a bőröm, ezért minden este babaolajjal kenegetem. Eddig nem csíkos.

23 h

2013. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sima babaolajjal kenegetem, nagyon jó rá.
2013. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dm-es csíkok elleni krémmel. A nevére nem emlékszem. Egyetlen csíkom sincs, bár pici pocim volt. Napi 2-3-szor kentem.
2013. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok!


Mondom is a nevét: Babylove Mama Massagecreme (Babylove a DM saját márkája)

Kétféle van, az egyik 700 Ft, tubusos, krém állagú. A másik 900-1000 Ft és ha jól tudom, az olajos. Én a krémet vettem, és kellemes olivás illata van.

A másik: Balea Urea Intensive Bodymilk (A Balea szintén saját márkája)


Jó egészséget nektek!

21 hkm

2013. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, tegnap megvettem ezt, Babylove Mama Massagecreme, de folyik mindenhol, nagyon nehéz kezelni. Legközelebb krémet veszek. Köszönöm mindenkinek a választ!
2013. ápr. 9. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!