Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémmel kenegetitek a...

Milyen krémmel kenegetitek a hasatokat és a melleteket, hogy rugalmas maradjon és csík mentes? (tudom ez alkati kérdés is)

Figyelt kérdés
Esetleg van aki már a terhesség előtt elkezdte speciálisan ápolni a bőrét (pl. lombik előtt)?
2010. okt. 27. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én mandulaolajat használtam már kisterhesként is.nem lett csíkos a hasam,igaz nem is volt nagy hasam.
2010. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt kenegettem napi rendszerességgel, a vége felé naponta többször is Níveával(kék flakonos, ez zsírosabb, mint a fehér) vagy babaolajjal. Semmi baja nem lett a bőrőmnek, bár ez szerintem adottságtól is függ.
2010. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia.Én a kisfiammal(25hós)már akkor elkezdtem kenni babaolajjal a bőröm(cici,popsi,comb,has)reggel-este,amikor megtudtam,hogy babát várok:-),nem lettem csíkos.Most 6hetes terhes vagyok,még nem voltam dokinál,de már kenem magam reggel-este(Johnsons babaolajjal):),hátha most hirtelen nyúlik meg a bőröm,nem akarom,hogy csíkos legyen.Persze azt mondják,ez genetika is,nálunk senki sem lett csíkos:-).Az oliva olajat is szokták javasolni,a drága kencék szerintem nem olyan jók:-)

Üdv

2010. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a dm-es Babylove olivás testápoló olajat használtam az első babámnál és most is.Nekem bevállt bár az utólsó héten a szeméremdomb felett és a köldök alatti részen lett egy pár csík,de szinte láthatatlanná regerenálódott szülés után.Most 37 h.vagyok és eddig nem lett újabb csík,pedig jóval nagyobb a pocak,de mint mondtam nálam az utólsó hetek a kritikusak.Az olaj hatására soha nem volt száraz a hasam és nem viszketett!
2010. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én avon-os feszesítő testápolóval kenem (még várandósság előtt vettem két dobozzal akciósan), néha dm-es olajjal. Úgy látszik, én a "rossz" alkatba tartozom, mert már halványan megjelentek a csíkok, hiába kenegetem szorgalmasan.

17+6 hetes km

2010. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 27. 12:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is a dm-es babylove krémmel kenem.Esténként szoktam fürdés után és eddig semmi csíkom nincs.

27hkm

2010. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyereknél alapból, tehát előtte is mosdás után sima babaolajjalkentem magam, valamint testápolóval. Semmi különleges vagy drága... Kettő után minden rendbne volt, most sincs nagy hasam,de van a köldökönmél egy kétcentis csík...
2010. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elsőnél semmivel, rá 9 évre a másodiknál néha babolajjal, ha eszembe jutott.

Nincs egy darab csíkom sem:-))))

2010. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elsőnél Nívea Soft-tal. Utolsó harmadban elég vastagon fürdés után. Óriási hasam volt, de csíkom szerencsére nem lett. Most 26 hetes vagyok, ugyan azzal kenem, remélem megúszom csíkok nélkül.
2010. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!