Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiirt kismamik...

Novemberre kiirt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat?

Én egész jól, néha nincs étvágyam, de rosszullétjeim nincsenek. Más tünet csak a mellfájdalom és a gyakori pisilés.


2013. ápr. 8. 12:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én a 10-ik hétben vagyok. pontos dátumot még nem tudok, csak annyit, hogy november.
2013. ápr. 8. 17:16
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálam november 7 a dátum,most jól vagyok,de eddig nagyon szenvedtem, a lánykám hazahozott egy hányós vírust, elkaptam 7x hanytam egyetlen éjszaka alaat, azt hittem ott maradok:-( . Most már csak a amegszokott egész napos hányinger van:-)
2013. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#5,7 vagyok!

Szorítsatok, hogy baba legyen a dologban; 2 napja késik! :) (Jaj, tudom, ez nem jelent semmit, de ne lombozzatok le! :)

2013. ápr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nov. 7-re vagyok kiirva, jelenleg betegszabin, mert borzaszto hanyingerem van egesz nap, pisilni orankent jarok, ejjel is, a mellem most meg jobban faj, furcsa enyhe hasmenesszeru erzesem van neha a hasamban. ezt leszamitva olyan boldog vagyok mint meg soha eletemben :) 1,5 het mulva van a kov uh.

most tervezek venni egy olyan angelsounds-ot, nezte kozuletek is esetleg valaki?

2013. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13-as, lett baba?

14-es, én pont tegnap vettem Angelsoundsot, rögtön ki is próbáltam. Arra számítottam, hogy kereken 10 hetesen 0 naposan nem fogom megtalálni, főleg este, puffadtan, vagy ha meg is találom, nagyon halk lesz. Erre 5 perc után megtaláltam, és hangosan. :) Pont odafeküdt nekem! :) Nagyon aranyos volt! Persze mire a férjem bejött a szobába, már elúszkált, és nem sikerült újra megtalálni... De majd néhány nap múlva, ha megtalálom megint, ott lesz ő is, és rögtön meghallgatja. :) Ja, és amúgy én sima testápolóval használtam, az még a bőrömnek is jó. :)

De ne keseredj ám el, ha nem találod! Nem tudom, hányadik baba Neked, nekem 2., és az elsővel mivel sokat voltam CTG-n, pontosan tudtam, mit kell hallani. :) De nem nehéz megkülönböztetni a sajátodtól, hiszen 2x olyan gyors, a köldökzsinór meg sokkal-sokkal halkabb, és más hang! :) Sok szerencsét, ha vesztek és jó babavárást!

3-as

2013. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jajj, koszonom, a ferjem azt mondja, varjuk meg a hetfoi vizsgalatokat, nehogy bepanikoljak ha nem hallom, ugyh azt megvarjuk utana en is rendelek :) nekem 1. baba, ugyh szuper-aggodos vagyok .. :)

neked is kellemes babavarast es koszi az infokat!

2013. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nov 22-re vagyok kiírva,de már annyira várjuk a babát,hogy elmondhatatlan. Eddig nekem is csak émelygés volt,de néha még most is előjön.
2013. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok!

En november 4-re vagyok kiirva. Most vagyok a 16+4 heten. A tuneteim, mint a hanyinger, emelyges, szedules a 13. het kurul elmultak, viszont a gyakori pisiles megmaradt. Foleg ejszaka kelek fel ra tobbszor is. Nalam eleg gyakran derektaji becsipodes is jelentkezik. Az orvos szerint ez vegig kiserheti a babavarast.

Mindenkinek szep napokat kivanok! :)

2013. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!