Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben szülő kismamik,...

Szeptemberben szülő kismamik, hogy vagytok? A front rátok is hatással van?

Figyelt kérdés
Én soha nem voltam semmire érzékeny, de ezek a front változások kicsinálnak. Fáj a fejem, bedurran a bölcsesség fogam, és nem veszek be gyógyszert (csak nagyon ritkán advil ultrát vagy egy fél algopyrint), de már nagyon elegem van a frontokból. :) Ti hogy vagytok? Baba mocorog már? Minden rendben?
2013. ápr. 8. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is érzékeny vagyok, fejem majd szét durran olyankor de én sem szoktam bevenni semmilyen gyógyszer! Néha iszok 1 pohár kolát. Olyan mintha mocorogna, de nem tudom, hogy Ő e az!! :D Holnap megyek Debrecenbe, mert sajnos alacsony lett az AFP-m!
2013. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rám nem volt hatással a front. egyelőre. remélem, nem is lesz :)

talán már érzem a baba mocorgását, nem vagyok teljesen biztos abban, hogy valóban őt érzem-e :)

eddig minden rendben, az afp mom 0.96 lett.

2013. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. En kulfoldon elek, de frontra nem szoktam erzekeny lenni. Neha ugy gondolom mar ot erzem de nem vagyok teljesen biztos en sem. Nektek milyen a pocitok? Az enyem nem reg kezdett picit gombolyodni, paron szerint tok cuki. :) Amugy vekony vagyok ugyhogy eleg feltuno :) Te babad kerdezo mocorog mar?
2013. ápr. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én nem vagyok egy fejfájós, de el kellett hagynom a kávét, mert mindig visszaköszönt, uh azóta nyomi a fejem, most már két hete meg különösen... És nagyon unom!


3. babámat várom, már érzem őt, látni még nem lehet, mert picit hájas a hasam, de főleg hajnalban és este, meg ha hanyatt fekszem, érzem őt dudorodni :)


Am. okt.4-re vgyok kiirva, de a nagyobbak sem birták ki végig, uh én most is kb. szept. közepére számolok a szüléssel :)

2013. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeptermber 24-re lettem kiírva :) Tegnap vették le az afp-t, holnap lesz meg az eredménye. Rám is hatással van a front. Egész nap álmos vagyok, mégsem tudok aludni.. Fejem is nagyon szokott fájni, kerülöm a gyógyszert, ritkán veszek be egy fél Paramax-ot. Baba mocorgását már érzem szerintem ez az :) Még nem tudom biztosra beazonosítani, első baba lesz :)


16hkm

2013. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Én már érzem őt :) és a hasam is látszik már :) nagyon kis cukika :)

Alig várom már, hogy lássam Őt, hogy néz ki, kire hasonlít, és jajjj de jó lesz már a kezemben fogni. :)


Mi már így nézünk ki :)


[link]

2013. ápr. 9. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező: nagyon cuki a pocakod. nekem is látszik már, igaz nem vagyok egy vékony alkat, husi vagyok, nekem is van a hasamon némi felesleg, de attól már látszik. párom szokta is mondani , hogy már látszik, meg beszél a picinek.. :) (első válaszoló voltam)
2013. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!