Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen eros gorcsok es...

10 hetesen eros gorcsok es kemenyedesek. El fog mulni?

Figyelt kérdés

Most toltom a 10 hetet es olyan erzesem van mint amikor fiamnal jottek a joslofajasok az utolso trimeszterben! Szedek orvosi utasitasra 3*2 magneziumot de tegnap estere igy is beton kemeny lett a hasam es nagyon feszult. Van erre valami erosebb bogyo?

A masik, dolgozni szeretnek fodrasz vagyok. Eslyes vagy hulyeseg?

Ma megyek ellenorzesre ismet, ket hete voltam a gorcsok miatt akkor szivhangot is nagyon nehezen talat, semmi szex es csak fekves. Hajolni emelni tilos. 8het 4 nap helyett 7+6 nak felelt meg, ez nagy lemaradas?


2013. ápr. 9. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
van rá más is, de lehetséges, h befektetnek a kórházba és ott gyógyszereznek majd. MagneB6-ot szedsz?
2013. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen magne b6
2013. ápr. 9. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
válts valami másra szerintem. állítólag nem szívódik fel túl jól, ezt nem tudom, de tény, h nekem kicsit jobb, mióta nem azt szedem. az orvosnak meg mindeg, a lényeg, h sok magéziumot szedj. én is 3X2-t szedtem egy nap. most 3x1 Bérest szedek és jelentősen javultam tőle, bár a görcsök nem múltak el. Magnerotot dícsérik még (az a legdrágább), Béres se rossz, illetve a Naturland Magnesi citricije, ami 500mg tartalmaz/tabletta (a Magne B6 48, a Béres 250mg). a pihenést vedd nagyon komolyan és próbálj meg keveset stresszelni (pl ezen :-( ). én ha egy kicsit idegesebb vagy aktívabb vagyok, már görcsölök is...
2013. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat ez most nem olyan konnyu mert neveloapamat kekozzak ugyhogy van ideg... Szoljak ma neki hogy mast fogok szedni? Vagy mindegy? 2 eve vartunk erre a babara, nagyon nehezen jon el hozzank, nem akarom hogy baja legyen...
2013. ápr. 9. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

mondd, h mást fogsz szedni, mert úgy érzed, a MagneB6 nem vált be vagy legalábbis megnéznéd, h másik magnézium készítménytől jobb-e. nem különösebben foglalkoznak vele, de jó, ha tudják.


hát így nehéz, azért próbálj a lehetőségekhez mérten pihenni


majd írd meg, mi volt a dokinál :)

2013. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én szedtem magnerot-ot, tényleg nagyon jó. tényleg az egyik legdrágább, de legalább használ :)
2013. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Felre irtam. Kemo terapian van sajnos.

Szolok neki mindenkepp. Korhaz annyira nem hianyozna... Fiam most kezdi az ovit ugyhogy tudok talan pihenni egy kicsit.

2013. ápr. 9. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:
a magnerot a legjobb valóban!!!!
2013. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Duphastont kaptam
2013. ápr. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!