Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A területi sztks fogászaton...

A területi sztks fogászaton kicserélik a régi töméseim ingyenesen, ha kismama vagyok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de csak sima fehér tömésre, a lézeresért fizetni kell, de kevesebbet mintha maszek mennél
2013. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

terhes vagy még ? ha még terhes vagy csak tb -re.

Ha már szültél jár a tb ingyen az állam fizeti akkor ingyen megcsinálja a doki .

2013. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok, de magam után fizetem a tb-t.
2013. ápr. 9. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
terhesen inkabb ne kezdj neki. nem tudnad megvarni hogy szules utan csinaltasd meg? nem kaphatsz fajdalom csillapito szurit meg semmit terhesseg alatt.
2013. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A töméscserét megvárom, ha kell, viszont van pár szuvas fogam sajnos,pl ami tömés mellett kezdett el romlani és bár nem fájnak, nem szeretném, ha rosszabbodna.De ez már más kérdés.

köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 9. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

nem igaz, hogy nem kaphat fájdalomcsillapító injekciót azért, mert babát vár

kaphat természetesen, semmi baja nem lesz sem a babának, sem neki

csak szólni kell a dokinak, hogy kismama, mert nem egyféle szuri létezik

2013. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!