Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a vérnyomásotok a...

Mennyi a vérnyomásotok a terhesség alatt? Alacsony vérnyomásra valami gyógymód?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradtnak érzem magam miatta, szinte minden nap ájulnék, egyedül már a boltba se merek lemenni.

31 hkm


2013. ápr. 10. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha alacsony a vérnyomásod, napi 1-2 csésze feketekávét nyugodtan ihatsz.
2013. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem a terhességem eleje óta nagayon alacsony, 80/50 körül van mindig, állandóan ájuldozom, tíz perc sorbanállás után már esnék össze, szóval tudom miről beszélsz.

nekem a dokim azt mondta, hogy leszámítva ezeket a kellemetlenségeket, tök jó az alacsony vérnyomás, örüljek, hogy nem magas, az baj lenne.

kávét v capuccinot ajánlott ő is.

2013. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony, napi 2 kávét iszom, én mást nem igazán tudok erre... ha vannak jó ötletek , várom én is:-)) Amúgy tejjel iszom a kávét
2013. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tej nélkül is ihatod:) Én ha tejjel iszom a kávét, meg sem érzem a koffein hatását:)
2013. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is a napi 2 kávét iszom, a folyadékbevitelt ajánlották még, ill. hogy van kávés csoki (Pocket Caffe) az állítólag nagyon jó, de elég drága, hogy csokizzak:)
2013. ápr. 10. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Kávé, capuccino, és zöld tea ha szeretitek. Jól jön egy kis plusz C vitamin, és gyakran kell enni keveset, mert a vérnyomás és a vércukorszint is hamar leeshet.

És egy kis mozgás, az emeli a vérnyomást, mindenkinek olyan mozgás, ami belefér a terhességbe, de a könnyű séták friss levegőn az mindenkinek jót tesz.

Nekem alapból 90/60 a vérnyomásom, erre a terhesség még rátesz, az orvos azt mondta, azt se bánja ha kólázom is. Azt azért kihagyom, de reggeli előtt kávé, reggelihez zöld tea, később a nap folyamán is belefér még egy kávé és még egy tea.

2013. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vas hiány egyik fő tünete is a fáradékonyság.Nem alacsony a vasad?Mert akkor a tabletta segíthet.37hkm
2013. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző! A 16 hetes vérvételnél nézik a vasat? Vagy azt külön kell kérni?
2013. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem első babám, és a cukorterheléses vizsgálatnál 24.héten a laborral együtt nézték a vasat.Minimális vashiányom volt, azóta szedek rá vasat napi 2x.Én is nagyon fáradékony voltam pedig sok vitamint ettem meg egészséges ételeket.Azóta kicsit javult a helyzet.De szerintem az orvosoddal beszéld meg, hogy nézze meg a 16.heti laborod és azon is valószínűleg látni, hogy a hemoglobinod alacsony e.Mert az utal vashiányra.Boldog babavárást!37 hkm
2013. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

100/60.

nem ájuldozom, nem teszek semmit, hogy magasabb legyen.

bár, lehet, hogy ez annyira nem is alacsony :)

18 hkm

2013. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!