Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi mit vizsgálnak az...

Légyszi mit vizsgálnak az első terhességi vér vizsgálatból?!

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok!

2013. ápr. 10. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
győrben: vérkép, vércsoport, hepatitis és még egy fertőzés, ami nem jut eszembe.
2013. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem most volt az első vérvételem... 16 hetesen. Ilyenkor egy csomó dolgot néznek. Neked most vettek? Szerintem hormon szintet cukrot , általános vérvétel lehet. Ne ijedj meg:-)))
2013. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ekörül volt, ellenanyag-szűrés, vércsoport, tsh, meg a többi "általánosabb", hemoglobin, fehérvérsejt..de a dokid ráírja a papírra!
2013. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljes vérkép, vizelet és vizeletüledék vizsgálat, ellenanyag-szűrés, vércsoport megállapítás, és nekem volt még toxoplazma vizsgálat is. De majd az orvos eldönti, mert emellett kérhet még másra is vizsgálatot, pl van, akinek ilyenkor már terheléses cukorra is kell menni.
2013. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!