Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha semmi görcsöm nincs, meg...

Ha semmi görcsöm nincs, meg szinte semmi keményedés, akkor esélyes, hogy akár túl is hordhatom a babát? őszintén szólva félek ettől, nem szeretném túlhordani. Tapasztalatok? (Első baba) (37. hetes kismama)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell parazni. ha tul is hordod semi baj se lesz... en is tulhordtam mindet..
2013. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én keményedek már a 35 héttől, jóslóim is azóta vannak, mégsem akar kibújni a kicsi, és holnapra vagyok kiírva :)

Egyik ismerősöm 7-re volt kiírva, egyszer sem keményedett, most naponta jár NST-re...

Szerintem ez változó :)

2013. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi jóslóm, semmi keményedésem. 38 hét 4 naposan született meg a fiam. :)
2013. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem volt görcs is, keményedés is, jósló is, minden amit akarsz,mégis túlhordtam 5 nappal a kislányom. kicsit felázott a bőre (mint mikor sokat ülsz a kádban), más baja nem lett :)

szóval: ezek a görcsök, keményedések nem jelentenek semmit igazából, meg minden kismamánál más :)

élvezd még ezt a pár hetet, pihenj sokat amíg tudsz, miután megszületik a pici 0-24-ben készenlétben leszel ;)

2013. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem volt a terhesség alatt egy keményesédsem se, jóslóm meg pláne nem 39-5nél volt program császárom, full zárt méhszájjal, ha nem veszik ki akkor, mondta a doki, hoyg tuti minimum 1 hetet ráhúztunk volna ha nem többet.
2013. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38+4 naposan szültem a fiam, előtte semmi jóslóm nem volt. Szerintem nem ezen múlik.
2013. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak keményedéseim, sem fájások vagy görcsök és 39+3 hetesen szültem. Szerintem nem függ össze.
2013. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!