Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki úgy csinálta végig a...

Volt aki úgy csinálta végig a terhességét, hogy közben családi tragédia történt?

Figyelt kérdés
Hogy bírtátok?Mi történt pontosan?
2013. ápr. 10. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, édesanyám, mikor engem várt! 4 hónapos terhes volt amikor a hozzá legeslegközelebb álló ember (az édesapja) meghalt, ráadásul nem tudott elbúcsúzni tőle, mert pont elutazott 2 napra és abban a 2 napban halt meg a papám :( nagyon szörnyű volt neki, de rám nem lett hatással a dolog a terhessége alatt!
2013. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek meghalt a férje, első baba, 30 évesek voltak. Fogalmam sincs, hogyan bírta ki. Erős csaj. De azért évek kellettek hozzá hogy túltegye magát rajta, bár szerintem teljesen soha nem fogja, hiába van azóta boldog párkapcsolata.
2013. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sógorom feleségének halt meg az édesapja a 2. terhessége közben. A kislánnyal semmi gond, egyedül az anyukát viselte meg annyira, hogy a stressztől pl. elment a teje :(
2013. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyós halt megelső babámnál (8hónapos terhes voltam)
2013. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apósom halt meg 1hónappal szülés előtt. Rossz volt de férjem miatt próbáltam tartani magam.
2013. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a dédpapám halt meg a születésem napján a hír halat tán hogy megint lány lett kapott egy szívinfarktust. Ráadásul még tetőzi az hogy november 1je volt.
2013. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt a nagymamám aznap amikor pozitiv lett a tesztem. Nagyon megviselt, először azt hittem elveszitem a babát is, de azután erőt adott a kicsim Nekem is és anyukámnak is.
2013. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a napokban derült ki hogy apukám nagyon beteg , 1 éve műtötték a vékony belével , amivel januárban vissza került a kórházba, most kiderült hogy baktérium 2 db is van a vérében amivel nem mehet haza mert bele is halhat , 10 nap alatt 5 szor műtötték meg lassan 4 hónapja hogy kórházban van , egyrészt Boldog vagyok a kisfiam miatt márészt pedig szomorú mert élet halál között van .
2013. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az lemaradt hogy 19+4 hetes terhes vagyok .
2013. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12 hetes terhesen eltemettük a papámat, 36 hetesen édesapámat... Borzalmas volt.
2013. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!