Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kizárhatom a terhességet?

Puszedli91 kérdése:

Kizárhatom a terhességet?

Figyelt kérdés

4. napja késik a mensim... de reggel óta görcsöl a hasam és rózsaszínes/pirosas folyásom van d.u. óta.

Sok helyen azt olvastam h ez jelezheti a terhességet is, viszont semmilyen más tünetem nincs!



2013. ápr. 8. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem zárhatod ki. Mensid késik. Más tünetnek ilyenkor még nem kell lennie. Tesztet csináltál? Mondjuk az sem 100% még ilyenkor, simán lehet álnegatív. Ha már 1 hete késik és negatív a teszt akkor nagy valószínűséggel kizárhatod, de akkor sem biztosan.

Biztosra csak doki tudja kizárni, ha 2-3 héttel a vérzéskimaradás után nem lát UH-n semmi terhességre utaló jelet (legalább felritkulást a nyálkahártyában) akkor nincs semmi.

2013. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem tudok rá válaszolni, viszont javaslom, hogy írj be az Orvos válaszolba.
2013. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is késik,márc 24 kellett volna megjönni,sehol semmi,csak néha görcsölök.Tesztet sem csináltam még
2013. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Márc.24 elég rég volt. Ideje tesztet csinálni szerintem. Már vannak digitális tesztek is, ami kimutatja azt is hányadik hétben lehetsz. Nagyon pontos.
2013. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, az a biztos, amit az orvos lát. Nekem 9 napja késett, mikor tesztet csináltam. Bár terveztük, nem mertem elhinni, hogy esetleg a baba miatt. A 9. napon előbb jött ki a tesztcsík már, mint a kontroll. És ne aggódj, lehet így simán baba, mert nekem is volt rózsaszínes folyásom, pont a pozitív teszt másnapján, illetve rá egy héttel. És mégis minden rendben. :)


21 hkm

2013. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még nem csináltam! Holnap reggelre terveztem de mivel elkezdődött ez a folyás így elmarad...

Arra viszont nem találtam sehol választ, hogy ilyen folyás után kell-e várni a teszt csinálással és ha igen akkor hány napot?

2013. ápr. 8. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Folyás nem befolyásolja a tesztet, nyugodtan csináld meg. Nekem pozi teszt után 3 napig rendes vérzésem volt, doki is azt mondta elmegy a baba, de a vérzős napokom is pozi maradt a teszt, most 36 hetes vagyok.
2013. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, a folyás nem befolyásolja a tesztet, csináld meg, ha azóta sem jött meg rendesen.
2013. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!