Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen elájultam, lehet...

5 hetesen elájultam, lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltunk a teraszon és annyira hirtelen lettem rosszul, hogy leülni sem volt időm, egyből elájultam, közben lefejeltem a falat is.. Aztán gyorsan magamhoz térítettek a többiek, de most nagyon aggódom, hogy emiatt lehet e baja a picinek. :( Nekem nem lett bajom, csak a homlokom fáj, ahol beütöttem.

2013. ápr. 10. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne lett baja ő még nagyon picike jól körül van véve :). remélem hamar jobban leszel.
2013. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor 22 hetesen leestem a lépcsőn, azt a két kérdést tették fel, hogy a hasamat és a fejemet beütöttem-e. Nem hiszem, hogy baj lesz ebből, de azért egy orvost megkérdeznék a helyedben a fejedet ért ütés miatt. Már csak azért is, mert lehet, hogy nagyon ájulós leszel, hátha mondanak valamit erről is.
2013. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!