Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok, most...

20 hetes kismama vagyok, most megyünk 4 D-re ilyenkor már 100%-ra meg tudják mondani a nemét a picinek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen, de ezt ti is látni fogjátok egyértelműen !!!



egy-két olyan eset van h annyira össze zárja a lábát h nem látnak be de ez ritka!!!

2013. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, de van olyan eset mikor annyira rosszul fordul a baba hogy nem tudják megállapítani. De ez ritka.
2013. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, félek hogy még nem tudom meg. Az orvos kijelentette hogy ha tudni akarom menjek 4 D-re de
2013. jan. 21. 12:38
 4/12 anonim ***** válasza:

A mienk is féltette a titkát és nem mutattat meg, hogy anya és apa milyen színűre fesse a falat.

De a doki addig "piszkálta" míg úgy fordult, hogy hatalmas ásítások közepette megmutatta, hogy ő bizony kék színű falat szeretne.

2013. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én először 20 hetesen voltam 4d-n.Talán kislányra mondták,kislány is lett.28 hetesen már egyértelmű volt,és sokkal szebb képeket/felvételt kaptunk.
2013. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia meg 100% ba ha ugy fordul...nekünk a szonográfus 1 óráig harcolt mire kiderült hogy kislány az utolso pillanatba...de megtudtuk...16 hetesen is azért mentünk 4d re de akkor nem mutatta meg...de amikor 20 hetesen megtudtuk hogy kislány az utánna levő uh-kon is már mindig mutatta nem incselkedett...utánna még mentünk 29 hetesen 4d re rögtön szétdobta a lábát....már nem incselkedett és tényleg csodaszép kislányom született..))Remélem megtudjátok irj majd boldog babavárást!
2013. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi is megyünk majd később is csak jó lenne tudni, mert már kéne vásárolni a Drágának pár dolgot :D
2013. jan. 21. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:
5.vagyok.Mikor talán kislánynak mondták akkor már tudtam,hogy nem fog megkukacosodni.:)De azért uniszex dolgokat vettem míg biztos nem lett a neme.:)
2013. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudják mondani. Nekem már 18 hetes sima ultrahangon megmondták.
2013. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó ultrahangos jól forduló babáról már korábban is megmondja a n nemét. Nekünk 12 hetesen normál ultrahangon mondták, h tuti kislány! Úgy is lett.

Az ember nagyon -nagyon kíváncsi, de 20 hetesen még nem vagytok elkésve a vásárlással :)

2013. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!