Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Menstruációm 2. napján lefeküdtem a párommal.Aztán rá 24 napra megjött, elsőnek barnás kb. 3 napig aztán rendesen beindult a vérzés.Nem is múlt el a vérzés 18 napig amíg el nem mentem orvoshoz.Ő felírt norcolutot azóta szedem egyből el is múlt.Hamarosan befejezem de úgy érzem hogy terhes vagyok.Sokan poénból mondogatták és utána is olvastam a tüneteket és azóta nekem is van,de úgy is érzem hogy be mesélem magamnak mert hipochonder vagyok.


Tüneteim: 37.9 hőmérséklet

alhas fájdalom


Azt tudni kell hogy beteg voltam és nehezen gyógyultam ki belőle.



2013. ápr. 10. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:

+ fejfájás


Lehetséges hogy a gyógyszertől ? Mellékhatásként?

Vagy esetleg vissza betegedtem? Elég lengén öltözködtem hidegben.

2013. ápr. 10. 16:16
 2/7 anonim ***** válasza:

18 napig véreztél? A doki nem vizsgált meg, csak felírta a norcolutot?

A láz pedig nem alapvető a terheséégnél, ez nem tünet. 1-2 tizednyit magasabb lehet a hő, de még hőemelkedés sem nagyon van.

Szerintem nem vagy terhes.

2013. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem minden esetben van terhesség a háttérben, ráadásul ha menszi után 2 nappal voltatok együtt akkor pláne nem,én mindig igy védekeztem a terhesség ellen ,menszi elött 5 nappal és utána nem védekeztünk,nem is lettem terhes,5 évig simán bejött ez a praktika, nagy a gyanum gyulladás ,arra viszont vigyázz,mert a méhgyulladás nem játék,komoly következményei lehetnek
2013. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De azt úgy értettem hogy h megjött a menstruációm és a vérzésem 2.napján feküdtem le vele.
2013. ápr. 10. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
menszi alatt is szexszelnek sokan,igy megelözik a terhességet mindenképp menj dokihoz hogy idö elött kikezeljen ,lehet a gyogyszer mellékhatása is,
2013. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A menstruáció alatt gyakorlatilag lehetetlen hogy teherbe ess. Peteéréskor (ovuláció) próbálkozzatok ha babát szeretnétek. ne haragudj, nem kioktatásból mondom, csak segíteni szeretnék, mert már több lánnyal is találkoztam akik azt hitték hogy a menstruáció alatt kell próbálkozni hogy teherbe essenek. A vérzés miatt szerintem vizsgáltasd ki magad!
2013. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2013. ápr. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!