Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrahangbol kiderül, milyen...

Utrahangbol kiderül, milyen idös terhes lehetek?

Figyelt kérdés
sajnos nem tudtam megmondani az utolsó ,menszi dátumát,mert mindig rendszertelen volt,igy sacra mondtam egy dátumot, menszi szerint 19 utrahang szerint 17,5 nap de azóta rengeteget nött,várható hogy hamarabb érkezik? az utrahang pontos szokott lenni?
2013. ápr. 5. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az UH szerinti adatokat írják be. Az pontosabb mint az utolsó mensid. Minden mm számít ilyenkor az UH-n és ahhoz viszonyítják mennyi idős. (vagy inkább úgy mondom, hogy a mérete számít mennyire fejlett, mint sem , hogy hány napos)
2013. ápr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ultrahang a baba méretei alapján ad egy kalkulációs "nagyságot", hogy kb. mennyi idős lehet. A 12 hetes UH a döntő fontosságú méretek alapján a szülés időpontját tekintve, addig meg úgyis el kell még menned Uh-ra.
2013. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!