Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahangon mért méretekből...

Az ultrahangon mért méretekből 7-8 hetesen meg tudják állapítani, hogy pontosan melyik nap foganhatott a baba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak lombiknàl biztos, tudják megmondani mennyi idős a baba!

2013. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudják megmondani, de nem is lényeges. minden vizsgálat a terhességi kor alapján történik, nem a magzat téynleges kora alapján. nincs olyan helyzet, amikor ez fontos lehet, ha csak nem az apa kilétét akarod ezzel meghatározni :))
2013. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
He-he, köszi! Az apuka kiléte azért biztos, hacsak nem a szentlélek szállt meg! :-) Csak puszta kíváncsiság! De 1 hét különbséget azért meg tudnak különböztetni, gondolom...
2013. ápr. 10. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. nem egészen. a különbség egyébként nagyjából két hét a terhességi kor és a magzat kora között. vannak bizonyos adatok, CRL? stb, amit ilyenkor néznek és ez alapján módosíthatják a ciklus alapján számolt terhességi kort, igenn nagyjából egy héttel szokott ilyen módon csúszni előre v hátra - de attól ez még a terhességi kor marad, nem pedig a magzat kora.
2013. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem az 1 hetet, hogy azt tudják-e valószínűsíteni, hogy pl. inkább március 3-án, vagy inkább március 9-én foganhatott... Közte nem voltunk együtt. :-)
2013. ápr. 10. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
hát, ha rákérdezel, talán mondanak rá valamit, főleg, ha magánorvosod van :). de alapból nem foglalkoznak vele, mert nekik nem ez számít
2013. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megmondták a méretei alapján egy héttel nagyobb a koránál úgy tünik, úgy volt mert tudtam mikor voltunk együtt nem középidőben volt a peteérésem, előtte egy héttel:-)))
2013. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!