Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok. Mekkora volt...

34 hetes vagyok. Mekkora volt ilyenkor a babátok? Nem nagy a feje? Bpd 93 mm HC: 320 mm.2500 gr-ra becsülték.

Figyelt kérdés
Mekkora lesz a végéig? Farosan hagyják megszülni? 3. Baba. Én nem merem simán szülni, félek hogy elakad.
2013. ápr. 10. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ma mértek 92-93 mm-t, 34+5 naposan. Nekem is faros, a dokim a császárt javasolja. Első kisfiam spontán született, fejvégű volt. De farosan én sem merném simán szülni...
2013. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szsuzs ***** válasza:

szia!

nekem tegnap mérték, 34+0 naposan, 2428 g-ra becsülték, és a buksi kerülete meg a pocak kerülete is kb 31 cm. (most nincs előttem a papír) ja, és az enyém is most épp farosan fekszik:D de még van idő...nekem is a 3. baba, az első kb uekkora volt, 3460 g-al született 36 cm-es buksival. szóval szerintem tök normális....farosan meg attól függ hogy hagyják-e, hogy hogy faros. ha talpival áll a méhszájon, akkor nem, ha a popó van a feje helyén beilleszkedve, és a lábikó a pocak felé felhajlik, akkor szülheted meg természetes úton.

2013. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szsuzs ***** válasza:
ui: de én sem vállalnám be farosan, nehogy baja legyen....
2013. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak ezek voltak a méretei 32+3hetesen.4kg lett és 37-es feje lett.Én is állandóan a feje miatt aggódtam:)Én simán szültem,de ő nem volt faros.
2013. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Az első babám faros volt, programozott császár lett. A második befordult, természetes úton született 36-os buksival és 3800 grammal. Most kisfiú lesz. Nagyon szeretném ha befordulna, de farosan nagyon tartok attól, hogy elakad a feje és nehogy oxigénhiány legyen.
2013. ápr. 10. 21:04
 6/7 szsuzs ***** válasza:
de te nem érzed, hogy forog még? nekem pl szerintem ma keresztben fekszik, pedig tegnap a bordámnál volt a feje, és lent a lába. van még idő és hely is. én is 2 lány után várok kisfiút. én az első 2-t simán szültem. mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni?
2013. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

32 hetesen BPD 90,6,súly 2500 g,

36 hetesen BPD 99,2, súly 3500 g

4 kilós lett, nagy fejjel, 38-as

2013. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!